Ремкомплект для редуктора Bigas RI.21 (KIRGB211000)

Немає в наявності
Ціна:
438.49 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:47-1024
Голосів:1

Ремкомплект Bigas RI.21 представляє із себе набір запасних частин, які можуть вийти з ладу в автомобільному газовому редукторі. Використовують його для післягарантійного обслуговування випарника марки BIGAS RI.21, який встановлюють на пропан-бутанових газобалонних системах 4-го покоління. Це одноступінчатий випарник, тому в комплект поставки входить одна газова діафрагма і ущільнювальні кільця різних діаметрів.

Редуктори марки Bigas, зазвичай, мають тривалий ресурс роботи, проте з часом все одно вимагають обслуговування і ремонту. Причиною цього є пошкодження мембран і гумових прокладок в процесі взаємодії з газом. В такому випадку, необхідний ремкомплект RI.21, в якому містяться основні деталі, що зношуються. Зміна ремкомплекту має на увазі внутрішню і зовнішню очистку редуктора, а також зміну всіх пошкоджених гумових вузлів. Відзначимо, що після зміни ремкомплекту, термін служби редуктора, як правило, нижче ніж у нового.

Для того, щоб продовжити термін служби редуктора, необхідно:

  • Максимально уникати запуску редуктора при погано прогрітому двигуні автомобіля. Включати редуктор (перемикати режим палива в положення «газ») необхідно тільки в прогрітому стані, інакше пошкоджуються його діафрагми. Зазвичай, поріг перемикання встановлюють в районі 40 -50 градусів Цельсія;
  • Зміну фільтрів грубої і тонкої очистки необхідно проводити по регламентному періоду від 8 000 до 10 000 кілометрів пробігу на газі. Недотримання цих умов призводить до того, що не очищений газ потрапляє в редуктор, впливаючи на мембрани;
  • Використовувати якісний пропан-бутан на перевірених автозаправних станціях.

Основні ознаки необхідності зміни ремкомплекту:

  • Неможливість налаштувати стабільний тиск на виході з редуктора;
  • Випарник абсолютно не піддається регулюванню;
  • Поява сторонніх неприємних запахів;
  • Підвищена витрата газу.

Зроблено ремонтний комплект в Італії, заводом Bigas Autogas Systems. Кодування пристрою за каталогом виробника - KIRGB211000. Для ремонту редуктора RI.21 DOUBLE також підійде, проте вам потрібно два таких ремкомплекти.

Ремкомплект Bigas RI.21 основні характеристики:

Виробник

Bigas Autogas

Код

KIRGB211000

Країна виробництва

Італія

Вид палива

LPG

Покоління

ГБО 4

Для редукторів

RI.21, RI.21 DOUBLE

Каталоги продукції

Каталог продукції Bigas

Напишіть відгук

Станьте товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку
Я людина!

Robin 2018-07-28 21:07:32

Качественный ремкомплект. Быстрая отправка. Спасибо!

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Наверх