Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Rail

  Купити газобалонне обладнання ГБО Rail недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  RAIL SpA – італійський виробник, що спеціалізується на виробництві компонентів для систем розподіленого упорскування газу (4 покоління газового обладнання для автомобілів). Входить до концерну OMB Saleri разом із: OMB, FARO, RAM. Рейл - це команда досвідчених професіоналів, яка протягом багатьох років відточує свою майстерність. Досвід роботи цієї компанії перевищує 20 років.

  Продукція RAIL:

  • Форсунки газові 2, 3, 4 циліндри;
  • Ремкомплекти для форсунок;
  • Штуцер виходу газу.

  Італійський концерн RAIL S.p.a. став результатом злиття декількох більш дрібних фірм-виробників газобалонних систем. У списку продукції європейського концерну –  інжекторні системи, фільтри, котушки в зборі, сопла, з'єднувачі, датчики, нагрівальні комплекти, колектори, рідини і багато іншого. Газобалонне обладнання Rail виробляється з використанням нових технологій і точно відповідає останнім європейським стандартам якості, безпеки та ергономіки.

  Інженери компанії роблять ставку на розробку нових перспективних комплектуючих, які допоможуть завоювати ринок. Продукція компанії користується популярністю на території Європи, України та Росії. До італійської якості у нас традиційно ставляться з повагою, тому не дивно, що товари даного виробника незмінно привертають увагу.

  Останнім часом ГБО Rail отримує тільки відмінні відгуки, що і викликало зростання компанії. Відкрите відділення в США, в Солт-Лейк-Сіті. Власники підприємства дивляться в майбутнє з оптимізмом, адже альтернативні газові системи набувають все більшого поширення, що обіцяє їм постійний прибуток і процвітання.

  Вгору