• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Rail ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Rail ГБО

  Каталоги гбо обладнання RAIL

  RAIL SpA – італійський виробник, що спеціалізується на виробництві компонентів для систем розподіленого упорскування газу (4 покоління газового обладнання для автомобілів). Входить до концерну OMB Saleri разом із: OMB, FARO, RAM. Рейл - це команда досвідчених професіоналів, яка протягом багатьох років відточує свою майстерність. Досвід роботи цієї компанії перевищує 20 років.

  Продукція RAIL:

  • Форсунки газові 2, 3, 4 циліндри;
  • Ремкомплекти для форсунок;
  • Штуцер виходу газу.

  Купити гбо обладнання Rail

  Італійський концерн RAIL S.p.a. став результатом злиття декількох більш дрібних фірм-виробників газобалонних систем. У списку продукції європейського концерну –  інжекторні системи, фільтри, котушки в зборі, сопла, з'єднувачі, датчики, нагрівальні комплекти, колектори, рідини і багато іншого. Газобалонне обладнання Rail виробляється з використанням нових технологій і точно відповідає останнім європейським стандартам якості, безпеки та ергономіки.

  Ремкомплекти, котушки, датчики та електроніка гбо Rail

  Інженери компанії роблять ставку на розробку нових перспективних комплектуючих, які допоможуть завоювати ринок. Продукція компанії користується популярністю на території Європи, України та Росії. До італійської якості у нас традиційно ставляться з повагою, тому не дивно, що товари даного виробника незмінно привертають увагу.

  Купити комплектуючі гбо Rail з доставкою по Україні.

  Останнім часом ГБО Rail отримує тільки відмінні відгуки, що і викликало зростання компанії. Відкрите відділення в США, в Солт-Лейк-Сіті. Власники підприємства дивляться в майбутнє з оптимізмом, адже альтернативні газові системи набувають все більшого поширення, що обіцяє їм постійний прибуток і процвітання.

  Вгору