Мультиклапан Tomasetto 400-30 класу A без ВЗП з котушкою (MVATOA07.1)

Немає в наявності
Ціна:
1123 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:65-1033
Голосів:0

У системі газобалонного обладнання мультиклапан є вкрай важливим і необхідним елементом, адже саме завдяки йому відбувається заповнення ємностей зрідженим нафтовим газом, але також разом з цим він робить можливим безпечне зберігання і транспортування палива по системі.

Виробник мультиклапану Tomasetto D 400 з котушкою - досить відома італійська компанія Tomasetto Achille SPA, серія клапану - АТ 02, клас клапану - А, заводський код в каталозі - MVATOA 07.1.

Ця модель клапану може бути використана тільки з циліндричними ємностями діаметром максимум 400 міліметрів. При його встановленні на ємності діаметром більше 400 мм не буде відбуватися повне забирання газу з балону, оскільки довжина поплавка і висота забірної трубки у нього дорівнює 400 мм, а це в свою чергу спричинить за собою помилкові покази рівня палива в ємності.

Комплектація клапану включає в себе наведені нижче вузли:

  1. Клапан балонний діаметром 400 мм з котушкою - 1 шт.;
  2. Гайка прорізна М 10х1 (для трубки d 6 мм) - 1 шт.;
  3. Ніпель (латунь) 8 мм - 1 шт.;
  4. Ніпель (латунь) 6 мм - 1 шт.;
  5. Проводка до котушки - 1 шт.;
  6. Гайка накидна G ¼ (для трубки d 8 мм) - 1 шт.;
  7. Болти кріпильні - 6 шт.

У комплектації немає виносного заправного пристрою, а купується він у разі необхідності окремо.

Варто також відзначити, що у клапана Tomasetto D 400 з котушкою є ряд особливостей, завдання яких забезпечувати виконання належних функцій безпеки, а саме:

  • аварійний клапан допоможе під час різкого коливання тиску газу стравити його в атмосферу і таким чином не відбудеться вибуху балону;
  • так званий обмежувач заправки на ньому дозволить заправити балон лише на 80% за обсягом і відведе решту 20% для повітряного прошарку, який в свою чергу дасть можливість газу розширюватися у разі збільшення його тиску;
  • інтегрована котушка виконує роль відсікача подачі палива безпосередньо на балоні.

Додатково слід підкреслити, що перекрити газ можна не тільки за допомогою котушки, а також і за допомогою ручного вентиля, що може знайти застосування у разі аварій або ж під час технічного обслуговування, такому як заміна фільтрів та інші ремонтних робіт.

Подається газ в балон через ВЗП пристрій трубкою діаметром 8 міліметрів і за допомогою певного фітингу (зовнішнє різьблення G ¼), виводиться же трубкою діаметром 6 міліметрів і також за допомогою фітингу (внутрішнє різьблення М 10х1). При цьому як мідна, так і термопластикова трубки абсолютно однаково підійдуть у якості магістралі.

У мультиклапана Tomasetto D 400 з котушкою серії АТ 02 і класу А немає в конструкції шкали, що допомагає відображати залишки палива в ємності. Однак на ньому відведено місце для встановлення спеціального сенсорного датчика, що виводиться на перемикач палива в салоні авто.

Мультиклапан Томасетто для цил. балонів параметри:

Виробник

Tomasetto Achille SPA, Італія

Код в каталозі

MVATOA 07.1

Серія

АТ02

Клас

А

Покоління ГБО

1, 2, 3, 4

Тип балону

Циліндричний

Діаметр

400 мм

Паливо

Пропан-бутан

ВЗП

Немає

Шкала перегляду залишку газу

Немає

Ручний вентиль

Є

Котушка

Є

Обмежувач

Є

Аварійний клапан

Є

Видео Tomasetto Achille SPA

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Вгору