Мультиклапан Tomasetto Sprint 200/204-30 класу A без ВЗП (MVAT0009.1)

Немає в наявності
Ціна:
623 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:65-1099
Голосів:0

Мультиклапан Tomasetto 200-30 - балонна арматура, яка призначена для заправки пропанового балону і передачі газу в підкапотний простір на редуктор або електроклапан газу. Мультиклапан Томасетто 200-30 застосовують для ГБО 1 - 4 покоління. Вид палива - зріджений нафтовий газ (LPG). Виробник пристрою - Tomasetto Achille (Італія).

Закріплюють мультиклапан Tomasetto на газовому автомобільному балоні за допомогою шести болтів (стандартне кріплення). Болти містяться в комплекті поставки, як і гайки, барила для приєднання заправної і магістральної трубки. Може бути використана як мідна, так і термопластикова трубка.

На корпусі розташований аварійний клапан, що дозволяє стравлювати підвищений тиск пропану в газовому балоні, який може виникнути в результаті нагрівання або пожежі. Дана опція запобігає можливості вибуху балону.

Вхід газу в мультиклапан - під прорізну гайку 8 мм. Різьблення на вході - М12х1. Вихід газу - через штуцер з різьбленням D6 M10x1. На корпусі розташований вентиль, який перекриває газ на подачу. Оскільки мультиклапан класу А, є можливість встановити на ньому датчик рівня газу. Технологічний отвір під датчик знаходиться під шкалою зі стрілкою. Для встановлення датчика шкалу слід демонтувати.

Мультиклапан Tomasetto 200-30 класу A забезпечений запірно-захисною арматурою і стрілкою, яка вказує рівень пропану в балоні. Томасетто 200-30 кл. А призначений для встановлення в тороідальні балони з діаметром 200 мм і внутрішнім розташуванням горловини. Висота трубки для забору газу і поплавка складає 20 см. Трубка оснащена фільтром. Для встановлення в балон діаметром менше 200 мм необхідно підрізати трубку і поплавок. У разі, якщо ви ставите мультиклапан в балон діаметром понад 200 мм, газ не буде повністю витрачатися з балону, а показання покажчика будуть неправильними.

У комплекті поставки міститься:

  1. Мультиклапан для внутрішнього тороідального балону (200 мм);
  2. Болти для кріплення - 6 штук;
  3. Гайка D8 М12х1;
  4. Гайка D6 M10x1;
  5. Ніпель 6 мм;
  6. Ніпель 8 мм.

Газовий балон у обов'язковому порядку повинен бути заповнений не більш ніж на 80 відсотків від свого повного об'єму. Решту 20% займає повітряна подушка, яка дасть змогу газу розширятися без підвищення тиску в балоні. У цьому мультиклапані за це відповідає обмежувальний клапан, який відсікає газ після заповнення 80%.

Клапан Томасетто 200-30 характеристики:

Покоління ГБО

1-е, 2-е, 3-е, 4-е

Вид газу

Пропан-бутан

Для балонів

Тороідальних

Розміщення горловини

Внутрішнє

Висота трубки для забору газу і поплавка

200 мм

Підтримка індикації

Так

Наявність аварійного клапану

Є

ВЗП в комплекті поставки

Немає

Вхід

Під трубку 8 мм (М12х1)

Вихід

Під трубку 6 мм (М10х1)

Кріплення

Під 6 болтів

Перекриття

1 вентиль

Серія

АТ-00 Sprint

Артикул

MVAT0009.1

Виробник

Tomasetto Achille

Країна

Італія

Видео Tomasetto Achille SPA

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку