Мультиклапан Tomasetto Sprint 180-30 класу A без ВЗП (MVAT0008.1)

Немає в наявності
Ціна:
612.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:65-1098
Голосів:0

Мультиклапан Tomasetto 180/190-30 Sprint (MVAT0008.1) - агрегат, призначений для заповнення балону пропаном з автоматичним відсікання заправки, а також подачі газу в підкапотний простір автомобіля. Цей мультиклапан служить в ГБО першого, другого, третього та четвертого поколінь. Паливо, що використовується - газ нафтовий зріджений (LPG). Виробник пристрою - відома італійська компанія Tomasetto Achille.

Балонний мультиклапан Tomasetto 180-30 класу А до автомобільного газового балону прикріплюється за допомогою шести гвинтів (це є стандартне кріплення). Гвинти містяться в комплектації, так само як і гайки, бочонки для з'єднання магістральної і заправної трубки. Дозволено використовувати під час монтажу як і термопластікову, так і мідну трубку.

Аварійний клапан, який знаходиться на корпусі, дає змогу зменшити підвищений тиск пропану в балоні, який зазвичай виникає через перегрів або пожежу. Даний пункт необхідний задля уникнення вибуху газового балону.

Газовий вхід в агрегат здійснюється через прорізну гайку 8 міліметрів. Вхідне різьблення - М12х1. Газовий вихід же проходить через штуцер з різьбленням D6 M10x1. На поверхні знаходиться вентиль, який перекриває газ на подачу. Виходячи з того, що даний мультиклапан класу А, то в нього можна встановити датчик газового рівня. Технологічний отвір під вимірювач знаходиться під шкалою зі стрілкою. Для встановлення вимірювача шкалу потрібно демонтувати.

Мультиклапан Tomasetto 180-30 класу А має запобіжно-запірну арматуру і покажчик, що показує рівень пропану в балоні. Tomasetto 180/190-30 класу А використовують для монтування в тороідальні балони з діаметром 180/190 міліметрів і розташуванням горловини всередині. Висота поплавка і забірної-газової трубки досягає 18/19 сантиметрів. У трубці є фільтр. Для монтажу в балон з внутрішнім діаметром менше 180/190 міліметрів поплавок і трубку необхідно вкорочувати. Якщо ж ви вмонтовуєте устаткування в балон з діаметром всередині більш необхідних розмірів, газ не буде повністю витрачатися з балону, при цьому показники стрілки будуть невірними.

Комплектуючі:

  1. Балонний мультиклапан (180 міліметрів);
  2. Кріпильні гвинти - 6 шт .;
  3. Гайка D8 М12х1 - 1 шт.;
  4. Гайка D6 M10x1 - 1 шт .;
  5. Ніпель 6 міліметрів - 1 шт .;
  6. Ніпель 8 міліметрів - 1 шт.

Газовий балон пропан - бутан обов'язково повинен бути заповнений не більше ніж на вісімдесят відсотків від свого номінального обсягу (решту простору повинна заповнювати парова подушка, за рахунок якої обсяг скрапленого газу збільшується, не збільшуючи при цьому тиск в балоні). У цьому допомагає обмежувальний клапан, що відсікає газ для парової подушки.

Характеристики даного балонного мультиклапану:

Паливо

Пропан-бутан

Покоління газового обладнання

1го, 2го, 3го і 4го поколінь

Балони

Тороідальні

Місцезнаходження горловини

Всередині балону

Артикул

(MVAT0008.1)

Серія мультиклапану

АТ-00 Sprint

Компанія

Tomasetto Achille

Висота поплавка і забірної трубки

180 міліметрів

ВЗП

Немає

Перекриття

Один вентиль

Аварійний клапан

Присутній

Газовий вхід

Під гайку 8 мм (М12х1)

Газовий вихід

Під гайку 6 мм (М10х1)

Кріпиться

Під шість гвинтів

Підтримка індикації

Є

Країна виробника

Italy

Видео Tomasetto Achille SPA

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору