• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Memtex ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Memtex ГБО

  Ремкомплекти і комплектуючі ГБО Memtex

  Memtex Ltd - виробник компонентів і ремонтних комплектів для редукторів LPG і CNG, що користуються високим попитом у Східній Європі. Однак ремкомплекти Memtex також поставляються на ринки Західної Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Компанія дотримується високих стандартів якості і надійності, тому використовує у виробництві тільки високоякісні матеріали, які відповідають сучасним технічним вимогам. Так, постійно покращуючи свою продукції і використовуючи інвестиції, Memtex змогла досягти високої річної продуктивності - понад 750 000 діафрагм Memtex і більше 500 000 гумових клапанів.

  Купити ГБО обладнання від Memtex

  Ремкомплекти Memtex для редуктора ГБО можуть бути встановлені на обладнання декількох десятків різних виробників ГБО. Для кожного бренду компанія випускає окремий комплект або кілька його різновидів. Так, в асортименті Memtex - ремкомплекти для редукторів Lovato, Landi Renzo, BRC, Atiker, OMVL, Vialle, Valtek і багатьох інших виробників ГБО.

  Крім того, компанія випускає широкий спектр гумових і силіконових виробів - це елементи гасіння вібрації, діафрагми, клапани та прокладки Memtex. Датчики температури Memtex випускаються в декількох моделях типу NTC - з різними номінальним опором і видами фітінга. В каталозі фільтрів ГБО Memtex - фільтруючі елементи для клапанів LPG, ремкомплекти, фільтри парової фази.

  Комплектуючі для ГБО Memtex з доставкою по Україні

  Купити ремкомплект Memtex для редуктора ГБО можна в нашому інтернет-магазині ГБО. Пропонуємо широкий асортимент оригінальної продукції від виробника, кращі ціни і професійні консультації. Зателефонуйте нам - допоможемо з вибором і оформленням замовлення.

  Вгору