• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Болгарія

  ГБО з Болгарії

  Болгарія - найбільший споживач LPG-автогазу на Балканах. У структурі споживання моторного палива в Болгарії автогаз займає близько 12-13%. Це один з кращих показників в світі.

  З кінця 1990-х років парк автомобілів з ГБО в Болгарії постійно зростає. Переходять на автогаз приватні автомобілісти, таксі та комерційні парки. Деякі автовиробники поставляють моделі із заводським ГБО в Болгарію, наприклад Dacia. Але частіше використовується переобладнання в спеціалізованих майстернях. При цьому в країні є і кілька відомих виробників різноманітного обладнання для авто і автозаправних станцій. Болгарське ГБО обладнання - це, наприклад, Sisco-M, FobosGas, BSM.

  SisCo M Ltd. є найбільшим постачальником в Болгарії обладнання для автозаправних станцій, газових і метанових станцій, а також обладнання для зберігання, транспортування, продажу палива, нафтопродуктів, газу і хімікатів.

  FobosGas - виробник ГБО в Болгарії з більш ніж 20-річним досвідом роботи. В даний час є однією з найбільших компаній в Болгарії з виробництва систем вприскування газу. Продукція поставляється більш ніж в 15 країн світу.

  BSM (Bulgarian Sound Machine) - виробник систем і модулів вприскування газу, а також широкого асортименту сирен, систем сигналізації та світлодіодного освітлення. Має власне виробниче підприємство і конструкторське бюро з розробки нових виробів.

  Якщо вас цікавлять комплектуючі ГБО з Болгарії, будемо раді допомогти з вибором необхідних деталей. Напишіть або зателефонуйте нам - відповімо на всі питання і допоможемо оформити замовлення.

  Вгору