Магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Болгарія

ГБО з Болгарії

Болгарія - найбільший споживач LPG-автогазу на Балканах. У структурі споживання моторного палива в Болгарії автогаз займає близько 12-13%. Це один з кращих показників в світі.

З кінця 1990-х років парк автомобілів з ГБО в Болгарії постійно зростає. Переходять на автогаз приватні автомобілісти, таксі та комерційні парки. Деякі автовиробники поставляють моделі із заводським ГБО в Болгарію, наприклад Dacia. Але частіше використовується переобладнання в спеціалізованих майстернях. При цьому в країні є і кілька відомих виробників різноманітного обладнання для авто і автозаправних станцій. Болгарське ГБО обладнання - це, наприклад, Sisco-M, FobosGas, BSM.

SisCo M Ltd. є найбільшим постачальником в Болгарії обладнання для автозаправних станцій, газових і метанових станцій, а також обладнання для зберігання, транспортування, продажу палива, нафтопродуктів, газу і хімікатів.

FobosGas - виробник ГБО в Болгарії з більш ніж 20-річним досвідом роботи. В даний час є однією з найбільших компаній в Болгарії з виробництва систем вприскування газу. Продукція поставляється більш ніж в 15 країн світу.

BSM (Bulgarian Sound Machine) - виробник систем і модулів вприскування газу, а також широкого асортименту сирен, систем сигналізації та світлодіодного освітлення. Має власне виробниче підприємство і конструкторське бюро з розробки нових виробів.

Якщо вас цікавлять комплектуючі ГБО з Болгарії, будемо раді допомогти з вибором необхідних деталей. Напишіть або зателефонуйте нам - відповімо на всі питання і допоможемо оформити замовлення.

Вгору