• магазин ГБО LPGTECH.UA
 • » Комплекти ГБО
 • » Мінікомплекти ГБО 4 покоління
 •  » Міні-комплект ГБО 4 покоління Stag-4 QBox Plus (Редуктор на вибір, форсунки Hana, Barracuda, Stag)

  Міні-комплект ГБО 4 покоління Stag-4 QBox Plus (Редуктор на вибір, форсунки Hana, Barracuda, Stag)

  Немає в наявності
  Ціна:
  6376.77 грн
  Дивитися характеристики цього товару
  Дивитися характеристики цього товару
  Дивитися характеристики цього товару

  Вкажіть кіль-ть:

  Код товару:12-1223
  Голосів:1

  Комплект ГБО 4 покоління Stag-4 QBox Plus включає в себе майже весь список обладнання, необхідного для переобладнання на пропан чотирициліндрового бензинового двигуна автомобіля. Діапазон потужностей - до 205 кінських сил. Форсунки в даному комплекті - Hana, Barracuda або STAG на вибір. На даний момент це одні з кращих форсунок на ринку.

  Комплектація ГБО 4-го покоління Stag на 4 циліндри:

  1. Система вприскування газу Stag-4 QBox Plus (Блок керування газу, датчик тиску і вакууму PS-04, датчик рівня, перемикач газ-бензин Stag LED-400, комплект проводки 4 циліндри, звуковий зумер і т.д.);
  2. Редуктор пропан на вибір: Tomasetto Alaska, Artic, Nordic, KME Silver, OMVL, Stag R02;
  3. Форсунки газові Hana для окремого монтажу або монтажу в планці (колір і спосіб монтажу на вибір) & Форсунки газові Alex Barracuda 4 циліндри (також на вибір в планку або поодинокі) & STAG W-03 з розподільником;
  4. Розподільник для форсунок Hana 4 циліндри або монтажний набір Hana металевий 4 циліндри - 1 шт. (В залежності від вибору типу монтажу);
  5. Штуцери в колектор (розпилювачі) - 4 шт.;
  6. Датчик температури газового редуктора;
  7. Фільтр для тонкої очистки 1 вхід - 1 вихід;
  8. Набір для монтажу;
  9. Сервісна книга.

  Особливості міні-комплекту Стаг Кью-Бокс Плюс:

  • Компактний, багатофункціональний блок керування;
  • Можливість встановлення практично на будь-який 4-х циліндровий бензиновий двигун;
  • Гарантія 60 місяців на блок, 12 місяців на форсунки, газовий редуктор і решту електроніки;
  • Широкий асортимент запасних частин, ремонтних комплектуючих і супутніх товарів;
  • Обслуговування по всій Україні;
  • Безкоштовне програмне забезпечення, інструкції по встановленню, схеми підключення;
  • Відмінні показники динаміки і витрати автомобіля при такому встановленні;
  • У порівнянні з конкурентами даний комплект ГБО 4 покоління має привабливу вартість;
  • Простий монтаж і налагодження системи.

  Система вприскування газу STAG QBOX PLUS

  Системи сучасного зразка, відрізняються широкою функціональністю, інноваційним дизайном, тривалим терміном гарантії і стійкістю практично до будь-яких умов експлуатації.

  Дану електроніку можна встановити практично на будь-який автомобіль з 4-х циліндровим бензиновим двигуном з непрямим вприскуванням.

  32-х бітний процесор розроблений спеціально для використання в автомобілях. Відрізняється даний процесор бездоганними характеристиками.

  Система обладнана автоматичним скидачем помилок OBD. Він здатний забезпечити автоматичне усунення неполадок OBD навіть без підключення зовнішніх пристроїв.

  ISA3 - інноваційне рішення до автоматичної адаптації. Реалізують його на основі фактичного часу вприскування бензину з використанням деяких опцій OBD. Особливості:

  • Дуже точний збір карти часу вприскування бензинового палива з урахуванням параметрів температури двигуна;
  • Карта служить для корекції, яка не залежить від корекції обертів щодо часу вприскування бензину;
  • Можливість перегляду сигналу лямбда зонда з OBD;
  • Розпізнає режими замкнутого і розімкнутого ланцюга в реальному часі.

  Вбудований емулятор рівня палива (FLE). При використанні даної електроніки вже немає необхідності окремо купувати датчик, який усуває помилку рівня на паливній рампі.

  Автоматична адаптація OBD здатна гарантувати впорскування газу, який ідеально підійде до умов експлуатації і навантаження двигуна. На склад суміші тепер впливає не тільки інформація про час вприскування, а також спеціальна модифікація, відповідна поточної корекції бензинового штатного блоку управління.

  Форсунки газові Hana & Barracuda & STAG W-03

  Завдяки даним форсункам, міні-комплект набуває відмінних показників витрати газу і динаміки автомобіля на газовому паливі. Вам на вибір представлені два типи монтажу:

  • Окремий монтаж. Його ще називають Single. Форсунки в такому випадку встановлюють окремо один від одного, а з'єднують за допомогою спеціального розподільника. Відрізнити таку форсунки просто - по обидва боки у неї є штуцер для приєднання 5 мм газового шланга. Вхід газу в розподільник - 12 мм;
  • Монтаж в єдиній планці. В даному випадку чотири форсунки з'єднують в єдину конструкцію за допомогою спеціального металевого монтажного набору. Вхід газу в рампу - під рукав 12 мм, а вихід газу - під рукав 5 мм.

  При встановленні форсунок слід враховувати, що важливим показником є ​​відстань від форсунок до впускного колектору - чим менше відстань, тим ефективніше вприскування газу.

  Форсунки Hana діляться на чотири варіанти по потужності (їх ще називають кольори):

  1. Чорний - найменші за потужністю форсунки. Потужність від 20 до 30 кінських сил на один циліндр. Пропускна здатність складає 75 літрів в хвилину. Час закриття - 1,2 мс. Час відкриття, при опорі 3 Ом - 2,6 мс, а при опорі 1,9 Ом - 2,0 мс. Діаметр вихідного штуцера 2,1 мм;
  2. Червоний - це вже більш потужний варіант. Слугує для автомобілів з потужністю від 26 до 39 кінських сил. Діаметр отвору на виході газу становить 2,4 мм. Пропускна здатність - 90 л / хв. Час відкриття: (3 Ом) - 2,7 мс, (1,9 Ом) - 2,24 мс. Час закриття - 1,2 мс;
  3. Зелений – середні по потужності. У ці форсунки не вкручений латунний калібрований штуцер. Для зменшення номінального вихідного отвору необхідно його вкрутити. Пропускна здатність - до 115 літрів в хвилину. Час закриття становить 1,2 мс. Час відкриття при опорі 1,9 Ом - 2,36 мс, а при опорі 3 Ом - 2,8 мс;
  4. Сині - найпотужніші в серії Hana H2001. Не мають вкруток і різьблення під калібрувальні штуцери. Пропускна здатність - до 130 літрів в хвилину. Час відкриття і закриття - 2,2 мс і 1,2 мс відповідно.

  Колір форсунки вибитий на написи LPG/CNG Injector. Гарантія становить 12 місяців з моменту придбання.

  Форсунки Barracuda виробляє польська компанія ALEX SP.Z.O.O. Є аналогом корейських форсунок Hana, володіють також відмінними робочими характеристиками та тривалим терміном служби. Точні, сприяють гарним показникам витрат газу та динаміки авто на газовому паливі.

  Ви можете обрати два типи монтажу форсунок в залежності від уподобань:

  • Окремий монтаж. При такому встановленні форсунки монтують окремо один від одного. Їх з'єднання проводиться за допомогою розподільника. До нього підводять газ від редуктора за допомогою рукава 12 мм, а далі, за допомогою 5-ти мм шлангу газ подається на форсунки. Так монтаж вважається досить ефективним, адже форсунки встановлюються досить близько до впускного колектору;
  • Встановлення в єдиній планці. У такому випадку форсунки монтуються по типу рампи в єдиному наборі з одним підведенням газу діаметром 12 мм. Чотири виходи під 5-ти мм шланг. Такий тип встановлення вважається досить простим та при правильному монтажі досить ефективним.

  Термін гарантії - 24 місяці з моменту придбання.

  Форсунки STAG W-03 також відносяться до преміум сегменту газових автомобільних форсунок. З моменту появи відразу завоювали довіру вітчизняного споживача за рахунок поєднання прекрасної якості роботи в співвідношенні з демократичною ціною.

  • Опір котушок - 1,9 Ом;
  • Вхід газу в розподільник - 12 мм;
  • Вхід газу в форсунки - 6 мм;
  • Швидкість відкриття - 2,0 м.с.;
  • Швидкість закриття - 1,0 м.с.;
  • Максимальна потужність - 45 к.с. або 33 кВт на один циліндр;

  У комплектацію входитиме 4 форсунки одиночного типу монтажу з розподільником і необхідним кріпленням. Виробник - A.C. Spolka Akcyjna (Польща). Термін гарантійного обслуговування складає 12 місяців.

  Фільтр парової фази (тонкої очистки газу)

  Міні-комплект включає в себе одноразовий фільтр тонкого очищення, який розташований після газового редуктора, до рампи форсунок. Має один вхід і один вихід під рукав, з внутрішнім діаметром 12 мм. Слід зазначити, що в комплект може входити фільтр з булпреновим або паперовим фільтруючим елементом. Періодичність зміни фільтра становить в межах від 8 000 до 10 000 кілометрів.

  Датчик температурний в газовий редуктор

  Підходить для систем STAG і редукторів, які включені в комплект поставки. Двоконтактний, має опір 2,2 кОм.

  Газовий редуктор на вибір

  Ви можете обрати один з п'яти доступних варіантів випарників. Це популярні редуктори, які розраховані на різні потужності двигуна, а також від різних виробників. Розглянемо більш докладно параметри редукторів:

  Модель

  Stag R-02

  Tomasetto Alaska

  Tomasetto Artic

  KME Silver

  OMVL CPR

  Tomasetto Nordic

  Виробник

  AC S.A.

  Tomasetto Achille

  Tomasetto Achille

  KME

  OMVL

  Tomasetto Achille

  Потужність (кВт)

  до 100

  до 90

  до 120

  150-160

  до 140

  до 125

  Потужність (к.с.)

  до 136

  до 120

  до 160

  205-219

  до 190

  до 170

  Фільтр рідкої фази

  Є

  Є

  Є

  Є

  Є

  Є

  Вихід газу

  12 мм

  12 мм

  12 мм

  12 мм

  12 мм

  12 мм

  Вхід газу

  6 мм (М10х1)

  6 мм (М10х1)

  8 мм (М12х1)

  6 мм (М10х1)

  6 мм (М10х1)

  6 мм (М10х1)

  Підігрів редуктора

  16 мм

  16 мм

  16 мм

  16 мм

  16 мм

  16 мм

  Країна виробництва

  Польща

  Італія

  Італія

  Польща

  Італія

  Італія

  Гарантія

  1 рік

  1 рік

  1 рік

  1 рік

  1 рік

  1 рік

  У вкладці «Файли» доступні в безкоштовному доступі: програма для налаштування системи, інструкції по встановленню і регулюванню, схема підключення, рекламна продукція та багато іншого.

  Міні-комплект QBOX PLUS має такі характеристики:

  OBD

  Є

  Автоматична адаптація

  Є

  Індикація

  Є

  Емулятор рівня палива

  Є

  Редуктор в комплекті на вибір

  Tomasetto Alaska, Tomasetto Artic, KME Silver, OMVL CPR, Stag R02

  Форсунки на вибір

  Hana для монтажу в планці або Hana для роздільного монтажу, Barracuda в планку або одиночні, Stag W-03

  Колір форсунок

  На вибір

  Електроніка

  Stag Qbox Plus

  Гарантія на електроніку

  60 місяців на блок, 12 місяців на перемикач и датчики

  Гарантія на редуктор

  12 місяців

  Гарантія на форсунки

  12 місяців

  Роз'єми на форсунки бензинові

  Універсальні

  Роз'єми на газові форсунки

  Valtek

  Перемикач

  LED-400 з вбудованим зумером

  Сфера використання

  Пропан-бутан (LPG)

  Тип вприскування бензину

  Інжектор

  Кількість циліндрів

  1 – 4

  Тип двигунів

  Атмосферні, турбо

  Фільтр парової фази

  Одноразовий 1 вхід - 1 вихід

  Датчик температури редуктор

  2,2 кОм

  Краткая инструкция по установке ГБО STAG

  Обзор газовых форсунок Hana

  Обзор редукторов Tomasetto AT-07, AT-09, AT-04, AT-12

  Напишіть відгук

  Станьте товар


  Повідомляти про відповіді поштою
  Поставте оцінку
  Я людина!

  Allurius09 2021-08-16 14:06:00

  Доброго дня. Підкажіть, яка процедура купівлі цього міні-комплекту в розстрочку від Приватбанку? Дякую

  Костя 2019-04-28 06:46:11

  купил настроил все как бы работает но есть одно но... у меня попаоный впрыск тоесть на 1-4 и 2-3 цилиндр на форсунки подается одновременно один одинаковый импульс.. А блок qbox plus в программе показует что 4 больше на 0,2 мили сек . от 1 . менял местами 1на 4 все равно 4 канал больше... Подставлял другой блок qbox plus все нормально , выходит заводской брак.. 

  admin 2019-04-30 10:07:02

  Добрый день. Попробуйте обнулить блок управления с последующим обновлением ПО. Если проблема не уйдёт, необходимо обратится в наш магазин и сдать блок управления на гарантию.

  Костя 2019-05-01 20:26:13

  Вопрос можно закрыть... скачал новую версию stag  0.30.6.9386 обновил с сбросом и все стало нормально

  Александр 2018-11-28 12:11:34

  Возможно ли купить такой набор без редуктора и в место датчика ps 02, укомплектовать ps 04. Какая будет тогда цена?

  admin 2018-11-28 15:18:52

  Добрый день. В комплектацию входит датчик давления PS-04 Plus. Купить набор без редуктора конечно же возможно. В ближайшее время с Вами свяжется наш продавец для уточнения стоимости такого миникомплекта

  Николай 2016-06-10 11:48:30

  Купил этот комплект ГБО. Начну с того, что только я выполнил заказ на сайте, буквально черз минуту мне перезвонили, уточнили данные по заказу. На третий день посылка была уже у меня в руках. Оперативность на уровне Подмигиваю.

  Всю системму устанавливал сам (первый опыт установки ГБО 4 поколения, до этого стояло ГБО 2 поколения), проблем никаких не возникло, всё просто и понятно (если что, в комплекте есть полное руководство и схемма подключения компонентов). После установки всё нормально настроилось, прикатолось. Машину (у меня Волга 31105, двиг. ЗМЗ 406 2,3л инжектор) просто не узнать. В сравнении с ГБО 2 поколения, на этом новом оборудовании машина просто ожила, динамика как на бензине, а может (по ощущениям) и лучше, движок работает мягко и чётко, вся электроника управления двигателем работает адэкватно (ранее периодически мигавшая лампа ЧЕК, ругавшаяся на качество рабочей смеси по показаниям датчика кислорода, теперь "умолкла"). Короче говоря всё нравится, всё "гут". Сотрудникам магазина огромное спасибо.

  Да не обошлось без "набольших "граблей""Смеюсь. На диске, который идёт в комплекте с блоком управления Stag, записана конфигурационная программа не самой последней версии, поэтому при настройке системмы блок управления выдал запрос на обновление программы. Пришлось скачивать свежую версию (благо на сайте магазина всё это есть). После этого всё пошло как по маслу, плюс с новой программой обновилась и прошивка самого блока управления. Думаю, было бы полезным сделать примечание об этом в описании данного товара.

  В заключение скажу: все, кто думает брать или не брать, - берите, не пожалеете Подмигиваю.

  Плюси:

  1. Оперативность работы сотрудников магазина. 2. Качество товаров + более-менее нормальные цены на данный момент. 3. Лёгкость монтажа и настройки оборудования. 4. Поведение авто после установки этого оборудования.

  Мінуси:

  1."небольшие грабли" в установочном диске - конфигурационная программа не самой последней версии, которую пришлось скачивать отдельно; конечно мелочь, но всё-же.

  Николай 2016-05-20 11:16:40

  Добрый день. Думаю взять данный набор. Скажите пожалуйста, какая будет цена при оплате этого комплекта наложеным платежом? Спрашиваю потому, что (если я правильно понял)  указаная цена является акционной и действительная при стопроцентной предоплате, сделать которую у меня нет возможности (да и как-то привычне платить деньги при полечении товара).

  Ваше повідомлення*:

  * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

  Супутні товари:

  Наверх