• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Чехія

  ГБО із Чехії – європейська якість за доступну ціну

  Чеське ГБО відоме по всій Європі. У Чехії стурбовані не лише високими цінами на бензин, а й погіршенням екологічної ситуації, тому тут створено всі умови для виробництва газобалонного обладнання. Випуском техніки для авто, що працюють на газі, тут займаються давно. З'явилися відомі поза Чехією бренди, сформувалися традиції виробництва такої техніки. Водночас якісна та надійна техніка для автогазу із цієї країни коштує трохи дешевше. Тому купити чеське ГБО – це вибір одночасно на користь ціни та якості. Здійснити покупку можна у нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете чеську техніку, яка відповідає всім стандартам якості та надійності.

  Що ми пропонуємо

  Відразу кілька виробників ГБО із Чехії відомі за межами країни. Багато хто з них затребуваний і на українському ринку. Насамперед, це Brisk та HL Propan. Основний напрямок діяльності компаній – свічки запалювання, призначені для автогазу, форсунки та редуктори. Судячи з відгуків, чеське ГБО відповідає заявленим стандартам якості, легко монтується, служить надійно та довго. Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, тому на куплене обладнання надається гарантія.

  Особливості чеського ГБО

  ГБО із Чехії відрізняється високими показниками зносостійкості та надійності. Його виробники постійно працюють над покращенням якості своєї продукції, впроваджуючи у виробництво останні технічні новинки.

  Наприклад, компанія Brisk спеціалізується на випуску свічок запалювання адаптованих під автогаз. Завдяки своїй надійності та тривалому терміну служби, цей виробник удостоюється високих оцінок експертів. Втім, одними свічками запалення асортименти компанії Brisk не вичерпується. У нас можна купити свічки розжарювання, технічну кераміку, електроди запалення та багато іншого. Вся продукція відповідає європейським стандартам та якостям безпеки.

  Чеська компанія HL Propan виробляє компоненти для перетворення транспортних засобів на ЗПГ та СНД. Найвідоміші фірмові продукти бренду – це LOVTEC та MAGIC. Таким чином, ця чеська компанія виробляє компоненти ГБО 4-го покоління, редуктори, фільтри, рідини та суміші, коробки передач, сполучні матеріали та багато іншого. Усі комплектуючі виробляються на найсучаснішому устаткуванні, тому за їхню якість не доводиться переживати.

  Якщо вам потрібні деталі для автогазу з Чехії, звертайтесь в інтернет-магазин LPGTech. Ціна на чеське ГБО має вас порадувати.

  Вгору