магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Brisk

Чеська компанія Brisk встигла досить успішно заявити про себе на європейському ринку. Фірма займається виробництвом високоякісних свічок запалювання, які стали досить популярними у цінителів відмінних автомобільних комплектуючих. Газобалонне обладнання Brisk заслужило високу оцінку експертів завдяки своїй надійності, міцності, сучасності та довгому терміну роботи.

У каталозі продукції компанії можна знайти не тільки свічки запалювання, що стали настільки популярними у нас, але і свічки розжарювання, технічну кераміку, електроди запалювання, датчики і багато іншого. Інженери, що працюють в цій чеській фірмі, роблять все, щоб підтримати європейські стандарти якості та безпеки. Вся продукція сертифікована.

Чеські товари здавна славилися у всіх слов'янських країнах. Не стала винятком і продукція цієї компанії. Тим більше, що ГБО Brisk отримує від автомобілістів і автомобільних експертів завжди тільки хороші відгуки. Для розвитку у фірми є все необхідне -  рагнення підтримувати задані темп і рівень, постійний розвиток і освоєння нових ринків збуту.

Наверх