• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Австралія

  ГБО з Австралії в інтернет-магазині LPGTech
  В Австралії особливого значення надають екологічній ситуації, тому зниження вмісту шкідливих речовин у вихлопах – частина державної програми захисту навколишнього середовища. Ось чому ГБО в Австралії виготовляють за найвищими стандартами безпеки. Австралійці знаходять кілька причин використовувати альтернативне паливо:

  автогаз дешевший за бензин;
  найкраще збереження деталей двигуна;
  збільшення ресурсу силової установки двигуна;
  турбота про екологію.
  Таким чином, міркування практичності, економії та турботи про екологію спонукають автолюбителів дедалі активніше встановлювати газобалонне обладнання, а виробників – удосконалювати свою техніку та розширювати асортимент продукції.

  В Австралії є кілька великих виробників ГБО, компонентів та рідин для нього. До України дістався один із них – бренд Flash Lube. Якщо ви хочете придбати надійну техніку, яка б економила ваші гроші і зменшувала обсяг шкідливих вихлопів, то австралійське ГБО – те, що ви шукали.

  Найкращий виробник ГБО з Австралії
  Бренд Flash Lube відомий у всьому світі. Основний напрямок роботи компанії – випуск лубрикаторів. Найбільш популярні рідини для охолодження клапанів, що захищають деталі автомобіля. Крім того, в інтернет-магазині LPGTech ви можете придбати стабілізатори олії, очищувачі інжекторів, дизельні кондиціонери, захисні рідини та інші суміші та розчини, які допоможуть двигуну прослужити довше.

  Використання спеціальних засобів, що знижують тертя, дуже важливе при переведенні автомобіля з бензинового палива на газ. Адже газ він містить присадок, які сприяють більш плавному тертю. Температура згоряння газу вища, ніж бензину, а це збільшує навантаження на клапани. Якщо в таких умовах не використовувати додаткове мастило, то деталі двигуна швидко прийдуть у непридатність. Рідини та змащення Flash Lube оберігають впускні клапани від пошкодження.

  Купити австралійське ГБО варто ще й тому, що воно створювалося спеціально для важких кліматичних умов. У спеку і мороз використання мастила оберігає клапани від розтріскування. В результаті автолюбителі можуть рідше міняти деталі свого авто. Такий простий захід допоможе і українським водіям, яким доводиться їздити і в холоднечу, і в спеку.

  Компанія Flash Lube постійно працює над покращенням своєї продукції, а наш інтернет-магазин над розширенням свого асортименту.

  Вгору