• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Emmegas ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Emmegas ГБО

  Газобалонне обладнання від Emmegas

  Emmegas S.r.l. – це італійський виробник з довгим і успішним досвідом розробки альтернативних паливних рішень. Компанія була заснована в 1993 році Медардо Ланді. З перших днів існування компанія встановила чіткі і точні цілі прогресивного і стабільного зростання, з особливим наголосом на якість продукції і контроль виробництва.

  Купити гбо Emmegas в Україні

  Все обладнання компанії, в тому числі і газовий редуктор Emmegas, і повний ремкомплект ГБО Emmegas, відповідає високим міжнародним вимогам щодо надійності і безпеки цього складного обладнання. У 1999 році, щоб підтвердити досягнення найвищого рівня надійності її продукції, Emmegas отримала сертифікат якості ISO 9002, а в 2002 – ISO 9001.

  Ремкомплекти до систем ГБО Emmegas

  Завод Emmegas має нову автоматизовану лінію складання, повністю контрольовану PLC і оснащену сучасним тест-обладнанням, яке виконує 100% заключний огляд продукції.

  Якщо вам необхідний ремкомплект редуктора Emmegas ml94, ви зможете придбати його в нашому інтернет-магазині газобалонного обладнання. Купити редуктор Emmegas ви також завжди можете з нашою допомогою. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію з усіма сертифікатами якості.

  Вгору