фільтри
Електроклапана бензину

Сортувати:     
Виводити:     

Купити електроклапан гбо в інтернет магазині LPGTECH

На цій сторінці представлені електромагнітні бензинові клапани провідних європейських виробників. ЕКБ встановлюються між бензонасосом і карбюратором автомобіля. Бензоклапани застосовуються тільки в ситемах ГБО-1, ГБО-2 (карбюраторні автомобілі). Виробники – Emer, OMB, Tomasetto, Autogas Italia (Італія) і Atiker, Mimgas (Туреччина).

Електроклапан на бензин для ГБО першого і другого поколінь

Бензиновий електроклапан є електромагнітним пристроєм, який призначений для відкриття і закриття доступу бензину в автомобільний карбюратор. Оскільки електроклапан бензину ГБО використовується виключно в карбюраторних автомобілях, цей пристрій буде необхідним тільки при установці газобалонного обладнання першого та другого поколінь. Також відзначимо, що конструктивно бензинові електроклапани встановлюються між бензонасосом і карбюратором. Тому важливо, щоб пальне, що проходить через електроклапан, було хорошої якості і не мало великої кількості сторонніх домішок. Тому ми рекомендуємо подбати про якість паливного фільтра і купити якісний бензиновий електроклапан.

Обов'язковою вимогою до конструкції клапана бензину ГБО є міцний корпус, оскільки пристрій повинен бути добре захищеним від зовнішніх механічних пошкоджень. Протікання або некоректна робота клапана може призвести до сумних наслідків, тому що, як не крути, він безпосередньо працює з пальним, що легко займається. Саме тому електроклапан бензину для ГБО ретельно тестується, перш ніж потрапити на ринок. В інтернет-магазині LPGtech ви знайдете найякісніші електроклапани бензину для авто за помірною ціною, адже ми особливо пильну увагу приділяємо тим гарантіям і експертними оцінками обладнання, які надає постачальник. Це говорить про те, що будь-який електроклапан бензину, який ми пропонуємо купити у нас, буде відповідати найвищим стандартам якості, а головне – відслужить свій експлуатаційний термін без особливих проблем.

Якісні бензинові електроклапани за вигідною ціною

У нашому інтернет-магазині газобалонного обладнання ви зможете купити електроклапан бензину недорого від найкращіх виробників. При цьому ви переконаєтеся, що наші низькі ціни –  це не результат сліпої погоні за дешевизною, а продумана цінова політика. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які дають повні гарантії на свою продукцію.

Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати якісні запчастини, які ідеально підійдуть саме під вашу систему газобалонного обладнання першого або другого покоління. У нас представлений широкий асортимент продукції – повірте, вибрати є з чого: це бензиновий електроклапан Tomasetto, Mimgas, Emer, OMB і багато інших.

Часті питання про Електроклапана бензину

  • Які електроклапани бензину найпопулярніші?
  • Як вибрати електроклапан бензину?
Вгору