фільтриЗахист колектора

Сортувати:     
Виводити:     

Захист пластикового колектора – основа комфортного використання ГБО

Ні для кого не секрет, що газова пальна система – це досить складний механізм. Тут не обійтися без довгих точних налаштувань. Але навіть ідеально налагоджена система може давати збої. В результаті збоїв в синхронізації роботи запалювання і газобалонного обладнання виникають так звані зворотні удари. Це неприємне явище має просту природу – при впуску газу з газового колектору в циліндр він запалюється від свічок запалювання. При цьому якщо впускний отвір в цей момент відчинений, то запальна суміш виривається назад в колектор і підпалює підготовлену там для наступного впуску порцію газу. Така неприємна ситуація може виникнути з кількох причин – це нестабільність іскри від свічок запалювання, пошкоджені бронепровода і багато іншого.

Захист випускного колектора в системах ГБО

Займання газо-повітряної суміші в колекторі – це небезпечне явище, адже зазвичай колектор виготовляють із пластику. Можете уявити, що буде з ним при загорянні. Для того щоб подібних неприємностей уникнути, зазвичай встановлюється захист пластикового колектора ГБО. Зазвичай цей пристрій встановлюється на впускному трубопроводі або ж безпосередньо кріпиться до колектора.

Купити захист випускного колектора ГБО

Захист колектора ГБО працює досить просто. Він призначений для випуску надлишкового тиску з колектора в навколишню атмосферу. При цьому вдається уникнути того самого явища – зворотних ударів. Тобто такий захист робить процес водіння більш безпечним і при цьому більш комфортним. Дійсно, зворотні удари не тільки небезпечні, але і досить-таки неприємні в процесі водіння – їх відчуває як водій автомобіля, так і його пасажири. З якісним захистом колектора їзда, безумовно, буде більш спокійною і приємною.

У нашому інтернет-магазині LPGtech ви можете купити ​​захист колектора недорого для систем ГБО від різноманітних європейських і вітчизняних виробників. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісне обладнання, тому співпрацюємо лише з перевіреними виробниками. Наші співробітники із задоволенням підкажуть, як правильно підібрати захист колектора для вашого авто.

Вгору