магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

BSM

BSM (Bulgarian Sound Machines) є приватною компанією, заснованою в Болгарії в 1992 році. Спочатку вона була пов'язана з виробництвом автомобільних сигналізацій.

В кінці 2005 року була введена в виробництво система впорскування газу Cargas, повністю розроблена фахівцями компанії. На основі досвіду, накопиченого в ході створення і тестування цієї системи, влітку 2006 року газове обладнання BSM поповнилося системою ГБО-4 Bardolini, що склала конкуренцію найкращим моделям у всьому світі.

У 2007 році BSM вийшла на нові ринки в Австралії, Таїланді, Туреччині та Італії. У 2008 році команда розробників створила сучасний випарник, нові перемикачі, датчики тиску і температури. На початку 2009 року було розроблено нове покоління передової системи упорскування OBD. Інженери конструкторського бюро концерну постійно проводять тестування нових продуктів.

BSM завжди отримував чудові відгуки, завдяки чому і став лідером в Болгарії у виробництві систем упорскування газу, сигналізацій і багатьох елементів стаціонарного обладнання. Системи упорскування BSM Bardolini Cargas виробляються на власному заводі компанії. Продукція компанії користується високим попитом в Німеччині та Великобританії.

Наверх