Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Bedini ГБО

  Купити газобалонне обладнання ГБО Bedini Бедина недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  Інструкції з налаштування та встановлення гбо Bedini:

  Купити ГБО обладнання Bedini

  Італійська компанія Bedini була заснована в 1955 році Роландо Бедина в місті Модені. Спочатку площа виробничих приміщень становила всього 6 тисяч квадратних метрів, але фірма, ставши одним з родоначальників галузі газобалонного обладнання, поступово розширювалася і нарощувала оберти. Зайнявши стійке положення на італійському ринку, газове обладнання Bedini швидко зміцнило свої позиції і на міжнародному. Компанія ставила собі за мету задоволення потреб автомобілістів і різноманітності якісних комплектуючих до газових систем.

  Запчастини до ГБО систем Bedini

  Що стосується думки споживачів, ГБО Bedini завжди отримувало тільки хороші відгуки, адже італійська якість знайшла своє відображення в продукції відомого бренду. Характерними рисами комплектуючих ГБО від Bedini є висока продуктивність і тривалий термін експлуатації. Післяпродажний сервіс покупцям і спеціальні тренінги для дилерів, як італійських, так і зарубіжних, стали важливими напрямками діяльності виробника.

  Газобалонне обладнання Бедина має сертифікати відповідності останнім європейським нормам вихлопних газів Євро-4. Широкий вибір редукторів, емуляторів, систем лямбда-контролю та інших комплектуючих об'єднує надійність кожної деталі.

  Вгору