магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Bedini

Італійська компанія Bedini була заснована в 1955 році Роландо Бедина в місті Модені. Спочатку площа виробничих приміщень становила всього 6 тисяч квадратних метрів, але фірма, ставши одним з родоначальників галузі газобалонного обладнання, поступово розширювалася і нарощувала оберти. Зайнявши стійке положення на італійському ринку, газове обладнання Bedini швидко зміцнило свої позиції і на міжнародному. Компанія ставила собі за мету задоволення потреб автомобілістів і різноманітності якісних комплектуючих до газових систем.

Що стосується думки споживачів, ГБО Bedini завжди отримувало тільки хороші відгуки, адже італійська якість знайшла своє відображення в продукції відомого бренду. Характерними рисами комплектуючих ГБО від Bedini є висока продуктивність і тривалий термін експлуатації. Післяпродажний сервіс покупцям і спеціальні тренінги для дилерів, як італійських, так і зарубіжних, стали важливими напрямками діяльності виробника.

Газобалонне обладнання Бедина має сертифікати відповідності останнім європейським нормам вихлопних газів Євро-4. Широкий вибір редукторів, емуляторів, систем лямбда-контролю та інших комплектуючих об'єднує надійність кожної деталі.

Вгору