Балон циліндричний Atiker 80 літрів 360х890 мм

Немає в наявності
Ціна:
4471.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1037
Голосів:0

Циліндричний балон Атікер 80 літрів 360х890 мм є засобом для транспортування та накопичення зрідженого нафтового газу (пропану) у комплекті ГБО. Фірма з Туреччини Atiker Autogas Systems & LPG Tanks виготовляє даний тип балонів. Гарантує безпеку у використанні. Не відступаючи від прийнятих стандартів, при цьому використовуючи новітні технології для роботи, турецька компанія дає можливість користуватися нам даною продукцією. Стінки виготовлені з якісної сталі (до 3 мм завтовшки), міцно захищають балон від механічних пошкоджень. Продукт запланований для використання під системи пропан-бутан. Атікер є гарантом придатності вашої продукції, користується попитом на європейському та вітчизняному ринках. Застосування знайшов у 1-4 поколіннях газобалонного обладнання.

Прослужити балон здатний близько 10 років або ж 2500 заправних циклів. Радимо заповнювати балон не у повному обсязі, а приблизно на 64 літри (80% від обсягу). Решта місця повинна бути виділена на повітряну подушку. Вона обов'язкова, так як дає змогу газу розширятися у разі підвищення температури і тиску.

Оптимальні норми безпеки під час експлуатації і встановлення газового автомобільного балону:

  • Монтаж проводити обережно та ретельно, забезпечивши від впливів сторонніх предметів;
  • Балони встановлюються на спеціалізованих станціях технічного обслуговування, які мають доступ для виконання даних робіт;
  • Заборонено безпосереднє потрапляння сонячних променів на поверхню балону, а також використання біля балону приладів, що виділяють тепло;
  • Кожні 24 місяці не забувайте обов'язково перевіряти балон;
  • Робоча температура для безпечного використання повинна становити від -20°С до + 65°С.

Балони даного типу встановлюють на широкий модельний ряд авто, особливо популярний для вантажних автомобілів, оскільки має великі габаритні розміри і об'єм. Для виходу газу потрібно встановлювати вентиляційну коробку, яка буде знаходитися між мультиклапаном і горловиною. 6 болтів прикріплюють мультиклапан до горловини. Якщо мультиклапан має діаметр більше ніж балон, забірну трубку і поплавок підрізають до необхідної висоти. Додатково, для монтажу балону в багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Для даного балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 360 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад мультиклапан ГБО Tomasetto 360-30 класу А). Металева рамка необхідна буде у разі зовнішнього встановлення балону у машину.

Параметри та сертифікований номер вибиті на лицьовій грані балону. Сертифікат доступний для завантаження і розміщений на нашому сайті (розділ «Файли»).

Пропановий балон циліндричний Atiker 80 літр характеристики:

Використовують в

Пропан-бутан (LPG)

Об'єм повний

80 л

Об'єм корисний

64 л

Може прослужити

До 10 років

Висота балону

360 мм

Діаметр

890 мм

Горловина

Стандартна

Важить

27 кг

Сертифікат

E7-67R-01667405

Температура при оптимальній роботі

Від -20 до +65

Мультиклапан укріплений

На 6 болтах

Тиск на максимумі під час роботи

30 Бар

Мультиклапан для балону

360-30

Товщина стінок

До 3 мм

Країна-виробник

Туреччина

Фірма-виробник

Atiker

Форма балону

Циліндрична

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

З цим товаром також купують:

Вгору