Балон пропан циліндричний Atiker 30 літрів 244х755 мм

Немає в наявності
Ціна:
2128.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1012
Голосів:0

Балон пропан-бутан циліндричний Atiker 30 літрів 244х755 мм допомагає перевозити та зберігати газову суміш у системах ГБО для автомобілів. Виробником є ​​фірма з Туреччини, а саме відома Atiker Autogas Systems. Не відступаючи від прийнятих стандартів, при цьому використовуючи новітні технології для виробництва, турецька компанія дає можливість користуватися даною продукцією. Циліндричні балони повністю безпечні для використання. При цьому балон виготовлений зі сталі, стінки завтовшки до 3 мм. Встановлюють під час встановлення на автомобіль пропан-бутанової системи живлення. Так звані балони циліндри застосовують в 1-4 поколіннях газобалонного обладнання. Атікер користується попитом на ринках Європи та СНД, є гарантом якісної продукції.

Корисний об'єм для заповнення це 80 відсотків від повного обсягу. У даному випадку це 24 літри. Місце, що залишилося (20%) відведено на подушку з повітрям, яка потрібна у разі підвищення тиску всередині ємності. Вистачає балону в середньому приблизно на 2500 заправок або на 10 років служби.

Норми під час встановлення та роботи:

  • Робоча температура від -20°С до + 65°С;
  • Заборонено безпосереднє влучення сонячних променів на поверхню балону;
  • Монтаж здійснювати обережно та ретельно, захистивши від впливів сторонніх предметів;
  • Балони встановлюють навчені фахівці на станціях технічного обслуговування, які мають відповідні сертифікати для виконання даних робіт;
  • Кожні 24 місяці обов'язкова перевірка балону.

Atiker балони газові циліндри мають широкий спектр застосування. Для виходу газу потрібно встановлювати вентиляційну коробку, яка буде знаходитися між мультиклапаном та заливною горловиною. До горловини сам клапан кріпиться 6 болтами. Якщо мультиклапан ГБО має діаметр більше ніж балон, забірну трубку і поплавок підрізають до необхідної висоти. Додатково, для монтажу балону у багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Для даного балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 244 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад Tomasetto класу А 244-30 для циліндричних балонів). У разі зовнішнього встановлення балону в авто, знадобиться металева рамка.

Параметри та сертифікований номер можете знайти на тиловій стороні балону. У розділі «Файли» знаходиться сертифікат відповідності до балону.

Газовий циліндричний балон Атікер 30 літрів становить:

Сфера застосування

Пропан-бутан

Об’єм повний

30 л

Об'єм корисний для використання

24 л

Служить

До 10 років

Висота, мм

244

Діаметр, мм

755

Горловина балону

Стандартна

Важить

16 кг

Сертифікат відповідності

E7-67R-01667405

Оптимальна робоча температура

Від -20 до +65

Мультиклапан встановлюють

На 6 болтах

Максимальний тиск

30 Бар

Характеристики мультиклапану

244-30

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору