» Балон пропан циліндричний Atiker 120 літрів 400х1065 мм

Балон пропан циліндричний Atiker 120 літрів 400х1065 мм

Немає в наявності
Ціна:
5552.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1004
Голосів:0

Газовий балон циліндричний пропан-бутан Атікер 120 літрів 400х1040 мм в ГБО служить для транспортування та накопичення газу пропан-бутан. Турецька фірма Атікер виготовляє даний тип балонів, при цьому задіяні нові технології, що відповідають європейським міркам. Пропан-бутан балони Атікер 120 літрів - гарант безпеки під час роботи. Діаметр сталевих стінок балону становить приблизно 3 мм (від 2,5 до 3,0), що досить міцно. Балони дозволено встановлювати під пропан-бутан (зріджений нафтовий газ). У ГБО 1-4 поколінь використовують дані циліндричні балони. Атікери мають більший попит на європейському ринку, у комплекті сертифікат відповідності.

96 літрів - це обсяг на який потрібно заправляти внутрішність балону (80% від повного обсягу). 20%, що залишилися заповнює повітряна подушка, яка необхідна при високій температурі всередині балону для того щоб давати можливість газу розширятися. Максимальний строк роботи балону становить близько 10 років (до 2500 заправок).

Робочі норми експлуатації пристрою:

  • Робоча температура від -20°С до + 65°С;
  • Заборонений вплив прямих променів сонця на поверхню балону;
  • Встановлення проводити необхідно максимально безпечно, не допускаючи попадання сторонніх предметів та впливу навколишнього середовища;
  • Кожні 2 роки обов'язкова перевірка балону на спеціальних пунктах;
  • Балони встановлюються на спеціалізованих станціях технічного обслуговування, які мають відповідні сертифікати для виконання даних робіт.

Газовий балон пропан-бутан циліндричний Атікер користується попитом для встановлення на багато автомобілів, особливо на вантажний транспорт, так як має великий об`єм і габаритні розміри. При зовнішньому встановленні балону у ваш автомобіль, вам знадобиться металева рамка. Для виходу газу потрібно встановлювати вентиляційну коробку та вентиляційну гофру, яка буде знаходитися між мультиклапаном і горловиною. До горловини мультиклапан кріпиться за допомогою 6 болтів. Якщо мультиклапан має діаметр більше, забірну трубку і поплавок підрізають до необхідної висоти. Додатково для монтажу балону у багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Для даного балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 400 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад Tomasetto 400-30 cl.A).

Параметри та сертифікований номер вибитий на лицьовій грані балону (паспорт балону). Лист сертифікації розміщений на нашому сайті (розділ «Файли»).

Балон Атікер під запасне колесо 120 літрів має такі параметри:

Країна виробництва

Туреччина

Виробник

Atiker

Форма балону

Циліндрична

Сфера застосування

Пропан-бутан

Об'єм повний

120 л

Об'єм корисний

96 л

Строк служби

До 10 років

Довжина

400 мм

Діаметр

1065 мм

Горловина

Стандартна

Вага

35,0 кг

Сертифікат відповідності балону

E7-67R-01667405

Температура робоча

Від -20 до +65

Кріплення мультиклапану

На 6 болтів

Максимальний тиск

30 Бар

Мультиклапан

400-30

Товщина стінок балону

До 3 мм

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору