» Балон пропан циліндричний Atiker 100 літрів 360х1085 мм

Балон пропан циліндричний Atiker 100 літрів 360х1085 мм

Немає в наявності
Ціна:
5443 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1001
Голосів:0

Балон пропан циліндричний Atiker 100 літрів виготовлений відомою турецькою компанією Atiker Autogas Systems за інноваційними європейськими технологіями та стандартами. Має всі сертифікати якості, повністю технічно та пожежобезпечний. Пропанові балони Атікер 100 літрів мають стінки з сталевого листа товщиною від 2,5 і до 3 мм, що гарантує їх надійність. Підходять для монтажу у автомобілях, обладнаних ГБО, у якості міцної ємності для перевезення та зберігання пропану. Застосування - пропан-бутан (зріджений нафтовий газ). Атікер користується попитом на ринках Європи та СНД, є гарантом якісної продукції. Так звані циліндри застосовують у 1-4 поколіннях газобалонного обладнання.

Вистачає балону в середньому приблизно на 2500 заправок або до 10 років. Після цього терміну його необхідно замінити на новий. Період атестації становить 24 місяці. Корисний об'єм для заповнення - це 80 відсотків від повного обсягу, в даному випадку 80 літрів. Місце що залишилося, відведене на подушку з повітрям, яка потрібна при високому тиску всередині суміші.

Норми під час роботи і встановленні ємності:

  • Робоча температура від -20°С до + 65°С;
  • Заборонене безпосереднє влучення сонячних променів на поверхню балону;
  • Монтаж здійснювати обережно та ретельно, забезпечивши від впливів сторонніх предметів і навколишнього середовища;
  • Балони встановлюються на спеціалізованих станціях технічного обслуговування, які мають відповідні сертифікати для виконання даного типу робіт;
  • Через кожні 2 роки обов'язкова перевірка на спеціалізованих пунктах.

Atiker балони газові циліндричні зустрічаються в багатьох автомобілях. Для виходу газу потрібно встановлювати вентиляційну коробку, яка буде знаходитися між мультиклапаном і балонною горловиною. До горловини газовий мультиклапан кріпиться за допомогою шести болтів. Якщо мультиклапан має діаметр трубки і поплавка більше, ніж у балону забірну трубку і поплавок підрізають до необхідної висоти. Додатково для монтажу балону у багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Для даного балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 360 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад Tomasetto 360-30 cl.A для циліндричних балонів). У разі зовнішнього встановлення балону у ваш автомобіль, вам знадобиться металева рамка.

Параметри та сертифікований номер можете знайти на тиловій стороні балону. У розділі «Файли» знаходиться сертифікат відповідності до балону.

Газовий балон пропан бутан Атікер 100 літрів має такі параметри:

Задіюють в

Пропан-бутан

Об'єм балону повний

100 л

Об'єм для оптимального використання

80 л

Термін дії

До 10 років

Висота балону

360 мм

Довжина

1 085 мм

Горловина

Стандарт

Вага балону

33,0 кг

Сертифікат відповідності до балону

E7-67R-01667405

Оптимальна робоча температура

Від -20 до +65

Мультиклапан прикріплений

На 6 болтах

Максимальний тиск балону

30 Бар

Параметри мультиклапану

360-30

Товщина сталевих стінок

До 3 мм

Зроблений в

Туреччині

Фірма-виробник

Atiker

Вид

Циліндричний

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору