фільтри

Заправні пристрої метанові

Сортувати:     
Виводити:     

Метанові заправні пристрої – технології на службі у автомобілістів

Метанові заправні пристрої ГБО – це необхідні деталі метанового газобалонного обладнання, які призначені для заправки балона газовим пальним. Напевно, не має сенсу говорити про те, що заправний пристрій для метану відіграє особливу роль у безпеці роботи газобалонного обладнання. Саме цей пристрій відповідає за те, щоб не було витоків газу при заправці і експлуатації метанового газового балона.

Купити заправний пристрій для метану в системах ГБО

На сьогодні заправні пристрої для метану є досить технологічними девайсами. Багато виробників намагаються вдосконалити свою продукцію таким чином, щоб використання ГБО стало максимально безпечним. Ось чому постійно удосконалюються заправні пристрої – метан, на відміну від пропан-бутанової суміші, є менш стабільним і більш летючим типом пального. Витік такого газу може привести до просто непоправних наслідків. Метанові заправні пристрої, представлені в нашому інтернет-магазині, відповідають всім стандартам якості, адже ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які зарекомендували себе з кращого боку – так, у нас ви зможете купити заправні пристрої метанові OMB, Tomasetto, Emer і багато інших.

Метановий заправний пристрій виробляється з найбільш стабільного сплаву, що не входить в реакцію з газовим пальним, – латуні. Цей матеріал також досить міцний, тому перехідник для заправки CNG пропрацює досить довго.

Метановий заправний адаптер – основа безпечної заправки балона метаном

Заправний адаптер розробляється таким чином, щоб забезпечити максимально можливе зчеплення заправного пістолета з заправним пристроєм. Функціональність заправного адаптера на метан складно переоцінити – момент заправки балона можна назвати одним з найбільш небезпечних моментів. Купити заправний адаптер ви можете в нашому  інтернет-магазині – ми пропонуємо найвигідніші ціни на таке обладнання.

Купити пристрій заправки метану в Україні

Також відзначимо, що в ефективній роботі заправних пристроїв велике значення також мають додаткові матеріали. Здавалося б, дрібниця, але навіть гайка кріплення заправного пристрою здатна «зробити погоду» при заправці балона газом, що вже й говорити про те, що метановий вентиль повинен бути найкращої якості. Загалом, для безпечної їзди на авто з ГБО необхідно проводити технічні огляди устаткування не рідше, ніж кожні 10000 кілометрів пробігу. Тоді ваша їзда завжди буде безпечною та економною!

Вгору