Трійник балонний Emer під вентиляцію (VALE110)

Немає в наявності
Ціна:
1252.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:68-1018
Голосів:0

Трійник балонний - це пристрій, який виконує функцію запірної арматури для балонів на стисненому природному газі (метані CNG). З однієї сторони тут є спеціальне гвинтове різьблення в балон, а з двох інших розташоване внутрішнє різьблення М12х1 під 6-ти мм сталеву трубку. Один з штуцерів виконує функцію заповнення балону і з'єднується з виносним заправним пристроєм (ВЗП) за допомогою трубки 6 мм. Інший штуцер також з'єднується з 6-ти мм сталевою трубкою і виконує функцію подачі газу в підкапотний простір. Гайки, ніпеля в комплект поставки не входять, їх потрібно купувати окремо.

Трійник EMER VALE110 відрізняється наявністю функції вентиляції, за допомогою якої можна вивести запах газу з багажника або салону автомобіля в навколишнє середовище. Пристрій оснащений спеціальним прапорцем для перекриття газу вручну.

Виготовляється в Італії, компанією Emer S.P.A. Код в каталозі - VALE110. Балонний трійник можна застосовувати для газобалонного обладнання першого, другого, третього і четвертого покоління, однак тільки на стисненому природному газі. Пристрій витримує високий тиск газу, а також вплив вологи і води.

Трійник Emer характеристики:

Матеріал

Латунь

Вид газу

Метан

Покоління ГБО

1-4

Заправний штуцер

М12х1 для трубки 6 мм

Витратний штуцер

М12х1 для трубки 6 мм

Ручний вентиль

Є

Бренд

EMER SPA

Країна

Італія

Код

VALE110

Каталоги продукції

Каталог продукції EMER

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Вгору