Метановий редуктор Bigas M91 SUPER до 140 kW (RIDMB 910100)

Немає в наявності
Ціна:
2656.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:46-1059
Голосів:0

Автомобільний редуктор Bigas M91 Super - це пристрій, який знижує тиск природного газу і випаровує його для подальшого використання метану як автомобільного палива. В системі ГБО розташований під капотом авто, між балоном і дозатором газу. Призначений для використання у автотранспортних засобах із потужністю до 192 кінських сил, або 140 кВт. Має досить великі габаритні розміри, тому знайшов застосування в основному у вантажних автомобілях. По праву вважається одним із кращих в своєму класі, дуже надійний і довговічний.

Комплектація включає в себе:

 1. Випарник електронного типу запуску з котушкою і фільтром;
 2. Гайка М12х1 під 6 мм трубку;
 3. Ніпель сталевий під 6 мм трубку;
 4. Кріплення для редуктора: кронштейн, гайки, шпилька, шайби;
 5. Комплектуючі для підключення котушки.

Bigas M91 Super прийнято вважати електронним, адже відключення і включення відбувається за допомогою електромагнітної котушки і сердечника за вказівкою перемикача. Котушка має потужність 16 Ватт і живлення 6-12 Вольт. У стані спокою котушка закрита, а включається після надходження напруги (в момент, коли на перемикачі вмикають режим «газ»). Надходження газу виробляють за допомогою сталевого трубопроводу, D6 mm. Його закріплюють гайкою М12х1 і ущільнюють бочонком. Для здійснення постійного підігріву і стабільної роботи тут передбачено два латунних штуцери із зовнішнім діаметром 8 мм. Вихід же метану зі зниженим тиском проводитися за допомогою пластикового штуцера під шланг із внутрішнім діаметром дев'ятнадцять міліметрів. Біля входу газу, на трійнику, розташований технологічний отвір, який служить для підключення манометра. Він визначає по тиску приблизний залишок газу в балоні і вказує його. Існують манометри з індикацією, які можуть показувати залишок в салоні автомобіля, на перемикачі. Їх також можна встановити на цей редуктор. Вага пристрою становить 1,8 кг.

Виробник пристрою - Bigas Autogas Systems (Італія). Код за каталогом виробника - RIDMB 910100. Підійде для використання в газобалонних системах першого, другого або третього поколінь. Його можна застосовувати для автомобілів з карбюратором, інжектором, механічним і моноінжектором. Виробник надає гарантію в період перших 12 місяців після придбання.

Оснащений міцним алюмінієвим, литим корпусом. Оснащений інтегрованим повстяним фільтром для грубої очистки метану, який необхідно замінювати через 8-10 тисяч км пробігу авто на газі. Назва "Super" придбала більшу потужність, ніж модель М91 (модель М91 має потужність - до 100 kW). За зовнішнім виглядом вони не відрізняються, окрім напису SUPER на задній кришці.

Редуктор Bigas M.91 SUPER може похвалитися досить великим асортиментом запасних частин, тому обслуговувати його після гарантії не складе особливих проблем. Доступні:

 • Мембрани для редуктора;
 • Електромагнітні котушки;
 • Сердечники в котушки;
 • Фільтри грубої очистки;
 • Трійники під манометр;
 • Штуцери тосольні;
 • Штуцери входу газу і т.д.

У розділі «Файли» ви знайдете інструкції і схеми підключення пристрою на різні типи автомобілів.

Газовий редуктор Bigas Super основні характеристики:

Тип

Електронний

Конструкція

Триступеневий

Паливо

Метан (природній газ)

Для авто

Карбюратор, мех. інжектор, інжектор, моноінжектор

Покоління

1-е, 2-е, 3-е

Наявність фільтру

Є (повстяний)

Котушка

Є

Живлення

12 В

Потужність

16 Вт

Вага

1,8 кг

Корпус

Литий алюміній

Потужність, кВт

До 140

Потужність, к.с.

До 192

Вихід газу

18 мм

Вхід газу

М12х1 під 6 мм трубопровід

Тосольні штуцери

8 мм

Отвір під манометр

Є

Виробник

Bigas Autogas

Країна

Італія

Код

RIDMBB910100

Напишіть відгук

Станьте товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку
Я людина!

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Наверх