фільтри • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Устаткування для СТО, захисні рідини
 •  » Автосканери, тестери, реєстратори

  Автосканери, тестери, реєстратори

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Автосканери ГБО – для якісної діагностики авто

  Для якісного ремонту, обслуговування та встановлення газобалонного обладнання автосервіс повинен не тільки мати великий кваліфікаційний та інтелектуальний потенціал співробітників, але і використовувати новітні розробки в сфері обладнання для обслуговування газобалонного обладнання. Наш інтернет-магазин пропонує найякісніші девайси для прискорення і спрощення роботи з газобалонним обладнанням.

  Купити автосканер для систем ГБО

  Автосканери вже давно перейшли з розряду дивовижного дорогого обладнання в розряд речей першої необхідності на кожному СТО. На сьогодні автосканери в Україні дійсно не рідкість. Ці пристрої призначені для налаштування і регулювання параметрів автомобілів, які підтримують протокол зв'язку ОБД2 і працюють на газовому пальному.

  Такий пристрій може стати в нагоді не тільки станції технічного обслуговування автомобілів на ГБО, але і самому автовласникові – купити автосканер ГБО для авто можна в нашому інтернет-магазині LPGtech. Тим більше що ціни на автосканери знаходяться в розумних межах. Так, наприклад, автосканер Сканматик в нашому інтернет-магазині має найвигіднішу ціну – дозволити собі його покупку може кожен. Однак підкреслимо, що для автосервісів рекомендується використовувати більш дорогі мультимарочні автосканери.

  Тестери та реєстратори ГБО – основа правильного обслуговування газових систем

  Тестер ГБО – це також обладнання з розряду необхідних. Такий агрегат дозволить максимально скоротити час діагностики автомобіля. Газоаналізатор Автотест – це один з кращих тестерів ГБО від вітчизняних виробників на сьогодні. Купити тестер ГБО можна просто замовивши його в нашому інтернет-магазині – ціни порадують як корпоративних, так і приватних клієнтів.

  Тестер і газоаналізатор для ГБО в Україні.

  Також будь-який поважаючий себе автосервіс не обійдеться без такого обладнання, як реєстратори ГБО. Цей високотехнологічний апарат дозволяє максимально точно зафіксувати вихідні параметри газобалонного обладнання. Реєстратор параметрів ГБО дозволяє використовувати вихідні дані для подальшої діагностики і ремонту автомобіля. Купівля реєстраторів ГБО у нас – це саме вигідне рішення, адже наш інтернет-магазин пропонує настільки низькі ціни на будь-яке газове обладнання. Крім іншого, в нашому інтернет-магазині можна купити й інші зразки якісного обладнання для СТО, ознайомитися з яким можна в каталозі.

  Купити реєстратор гбо у магазині LPGTECH

  Вгору