Мультиклапан Tomasetto Sprint 220/225-30 класу A (вихід газу 8 мм) (MVAT0012х1)

Немає в наявності
Ціна:
726.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:65-1122
Голосів:0

Мультиклапан Tomasetto Sprint 220/225-30 класу A (вихід газу 8 мм) (MVAT0012х1) - газовий клапан, який служить для безперешкодної подачі газу в систему живлення двигуна вашого автомобіля, а також для заправки балона. Це пристрій підвищеної безпеки і високої якості. Томасетто 220/225-30 придатний для ГБО всіх поколінь. Паливо, що використовується - нафтовий зріджений газ (LPG). Виготовляє пристрій італійська компанія Tomasetto Achille.

Кріпиться ж мультиклапан на газовому балоні за допомогою 6 гвинтів. Самі гвинти містяться в комплектації поставки, з ними також і гайки, бочонки, що з'єднують магістральну і заправну трубки. Можливе використання як термопластикової, так і мідної трубки.

На тильній стороні мультиклапану знаходиться аварійний клапан, який бере участь у виведенні підвищеного тиску пропану всередині балону, який виникає під час перегрівання або пожежі. Ця особливість корисна тим, що не допускає розриву балону.

Газ потрапляє в клапан через прорізну гайку 8 мм, при вхідному різьбленні - М12х1. Виходить газ же через штуцер з різьбленням D8 M12х1. Також на корпусі є вентиль, який перекриває подачу газу. Так як мультиклапан класу А, тому є можливість встановити на ньому вимірювач газового рівня. Технологічний отвір під вимірювач розташований під шкалою зі стрілкою. Щоб встановити вимірювач шкалу бажано демонтувати.

Томасетто мультиклапан має запірно - запобіжну арматуру і покажчик, за допомогою якого видно рівень пропану в балоні. Мультиклапан монтують виключно в внутрішні тороідальні балони з діаметром 220/225 міліметрів. Висота забірної трубки і поплавка становить 22 сантиметри. На забірній трубці розташований фільтр. У разі, якщо балон діаметром менше 220/225 міліметрів, то трубку і поплавок потрібно доводити до потрібних розмірів. У разі, якщо ви ставите мультиклапан в балон діаметром більше 220 міліметрів, газ не буде повністю витрачатися з балону, а показання покажчика буду невірними.

Комплектація пристрою:

  1. Балонний мультиклапан (висота 220/225 міліметрів);
  2. Кріпильні гвинти для мультиклапану - 6 шт .;
  3. Гайка D8 M12x1 - 2 шт.;
  4. Ніпель 8 міліметрів - 2 шт.

Газовий балон пропан - бутан обов'язково повинен бути заповнений не більше ніж на вісімдесят відсотків від свого номінального об'єму (решту простору повинна заповнювати парова подушка, за рахунок якої обсяг скрапленого газу збільшується, не збільшуючи при цьому тиску в балоні). У цьому допомагає обмежувальний клапан, який відсікає газ для парової подушки.

Параметри даного балонного мультиклапану:

Паливо

Пропан-бутан

Покоління газового обладнання

1,2,3 і 4 поколінь

Балони

Тороідальні

Місцезнаходження горловини

Всередині балону

Артикул

MVAT0012х1

Серія мультиклапану

АТ-00 Sprint

Компанія

Tomasetto Achille

Висота поплавка і забірної трубки

220/225 мм

ВЗП в комплекті

Немає

Перекриття

Один вентиль

Аварійний клапан

Присутній

Газовий вхід

Під гайку 8 мм (М12х1)

Газовий вихід

Під гайку 8 мм (М12х1)

Кріпиться

Під шість гвинтів

Підтримка індикації

Є

Країна виробника

Італія

Видео Tomasetto Achille SPA

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Вгору