Мапа газових заправок України
 
Закрити

Зворотний дзвінок

» 
» 
 » Мінікомплект 4 покоління KME Nevo/Nevo PRO 4 циліндри (Редуктор на вибір, форсунки Hana, Barracuda)

Мінікомплект 4 покоління KME Nevo/Nevo PRO 4 циліндри (Редуктор на вибір, форсунки Hana, Barracuda)

Немає в наявності
5484.86 грн
Дивитися характеристики цього товару
Дивитися характеристики цього товару
Дивитися характеристики цього товару
Дивитися характеристики цього товару

Вкажіть кількість:

Код товара:12-1810
Голосів:0

Міні-комплект - це набір обладнання підкапотної частини без балона, мультиклапана, ВЗП, трубок, рукавів і хомутів. Мінікомплект KME Nevo - це відмінний вибір багатофункціонального обладнання за скромну ціну. Даний комплект відмінно підходить для інжекторних автомобілів на 4 циліндри. При замовленні у вас є можливість вибору газового редуктора і газових форсунок.

У комплектацію входить:

 1. Система управління впорскування KME Nevo на 4 циліндри (Блок управління, електропроводка, перемикач виду палива, датчик тиску/розрідження і температури газу);
 2. Газові форсунки на вибір: Barracuda або Hana (в планку або одиночного монтажу);
 3. Розподільник на 4 циліндри або монтажний набір на 4 циліндри (при виборі форсунок одиночного монтажу - розподільник, при виборі монтажу в планку - монтажний набір);
 4. Редуктор газовий (на вибір): KME Silver, Tomasetto Artic, Tomasetto Nordic, OMVL CPR, AC R-02 або Tomasetto Alaska;
 5. Газовий фільтр очищення парової фази 1 вхід 1 вихід під рукав 12 мм виробництва Filgaz;
 6. Штуцери в колектор впускного тракту - 4 шт.;
 7. Датчик температури редуктора;
 8. Сервісна книжка;
 9. Набір для монтажу.

Газові редуктори на вибір в мінікомплекті

У представленому наборі обладнання є можливість вибору газового редуктора, який підійде під ваш автомобіль. Всі редуктори, які доступні до вибору, є одними з найбільш популярних серед клієнтів та інсталяторів:

 • KME Silver - потужний редуктор для систем 4-го покоління, підходить для автомобілів з потужністю 150-160 кВт. Даний редуктор має виносний електроклапан газу з інтегрованим фільтром грубого очищення (заміна фільтра рекомендується кожні 8-10 тисяч кілометрів). Вхід газу в Silver виконаний під магістральну трубку 6 мм, вихід газу з редуктора відбувається через штуцер під газовий рукав 12 мм. Камера обігріву обладнана пластиковими штуцерами під рукав для охолоджуючої рідини 16 мм. Виробництво редукторів налагоджено в Польщі, а гарантійний термін редуктора становить 1 рік з моменту придбання;
 • OMVL CPR - редуктор вироблений в Італії, працює з автомобілями, потужність яких досягає 190 кінських сил. За рахунок своїх невеликих габаритів дуже зручний в монтажі. Підключення обігріву редуктора відбувається через пластикові штуцери камери обігріву і рукава з внутрішнім діаметром 16 мм. Для подачі газу в редуктор необхідна трубка 6 мм, а штуцер виходу газу виконаний під рукав 12мм. Редуктор має вбудований електромагнітний клапан і фільтр очищення рідкої фази. Гарантія на редуктор 12 місяців з моменту придбання;
 • Tomasetto Artic - редуктор вироблений в Італії, має вбудований клапан газу і фільтр грубої очистки газу (регламентна заміна кожні 8-10 тис. км). Редуктор здатний працювати з автомобілями, потужність яких досягає 160 л.с. Подача газу в редуктор відбувається за рахунок магістральної трубки 8 мм, а різьблення на вході - М12х1. Обігрів редуктора виконується за рахунок з'єднання системи охолодження автомобіля з редуктором за допомогою рукава 16 мм. Вихід газу з редуктора виконаний у вигляді штуцера під 12 мм газовий рукав. Гарантійний термін складає 12 місяців з моменту придбання;
 • Tomasetto Alaska - один з найпопулярніших редукторів на території нашої країни, свою популярність редуктор заслужив за рахунок простори конструкції, наявності запасних частин і обслуговування по всій країні. Alaska працює з автомобілями, потужність яких до 123 к.с. Підключення обігріву влаштовано як і у інших редукторів, під рукав 16 мм. Вхід газу під трубку D6, а різьблення - М10х1. Вихід газу під рукав газу 12 мм. Фільтр грубої очистки і електроклапан інтегровані в корпус редуктора. На редуктор діє гарантія 1 рік з моменту покупки;
 • Tomasetto Nordic - газовий редуктор 4 покоління, передбачений для автомобілів з потужністю двигуна до 170 кінських сил (до 125 кВт). Він також, як і всі випаровувачі серії АТ-09, володіє вбудованим фільтром грубого очищення газу і клапаном для перекриття подачі пропан-бутану. Вхід газу - D6 M10x1. Вихід газу і підключення підігріву - під рукав з внутрішнім діаметром 12 мм і 16 мм. Виробник - компанія Tomasetto Achille SpA (Італія). Гарантія - 1 рік.
 • Stag R-02 - редуктор виробництва компанії AC S.A. в Польщі. Даний редуктор став популярним серед встановлювачів за рахунок своїх компактних розмірів, стабільної роботи і тривалого ресурсу служби. Редуктор працює з автомобілями, потужність яких до 100 кВт. Редуктор і клапан газу з вбудованим фільтром рідкої фази є роздільними частинами, це сприяє встановленню редуктора на компактні автомобілі. Підведення газу до редуктора відбувається за допомогою трубки 6 мм. Підключення обігріву редуктора виконано під рукав 16 мм, а вихід газу у вигляді штуцера під газовий рукав 12 мм. Гарантія на редуктор - 1 рік з моменту придбання.

Електроніка

У мінікомплект входить електроніка контролю і управління уприскування газу KME Nevo. Система увібрала в себе багато корисних функцій, а також має широкий діапазон налаштувань і корекцій для налаштувань автомобіля при роботі на альтернативному паливі. Система може бути встановлена ​​практично на будь-який автомобіль, у якого до 4-х циліндрів. Електроніка не обладнана вбудованим модулем для підключення до OBD, але має можливість роботи з зовнішнім модулем, який встановлюється при необхідності окремо.

Також система має алгоритми вприскування для автомобілів: Turbo, Valvetronic і HEMI. Система Nevo дуже проста в налаштуванні, ПЗ є у вільному доступі, а меню налаштувань зрозуміле на інтуїтивному рівні. Блок управління має компактний корпус, який дуже просто можна розмістити практично в будь-якому автомобілі в підкапотному просторі.

КМЕ Нево має корекції в залежності від температур, корекції щодо оборотів двигуна і навантаження на двигун. В системі є функція додавання бензину в необхідних діапазонах роботи. Для широкого застосування системи доступний великий вибір: застосовуваних форсунок, датчиків температури редуктора і датчиків рівня палива. Для діагностики та перевірки працездатності елементів системи є функція перевірки виконавчих елементів і продуктивності форсунок. Також для регламентного огляду і діагностики є функція нагадування про ТО.

Електроніка KME Nevo PRO має аналогічний набір функцій, як і електроніка KME Nevo, характерними відмінностями є:

 • Блок управління з 2-ма роз'ємами під 2 джгута проводів;
 • У блок управління Nevo PRO вбудований модуль OBD;
 • Наявність 4-х аналогових входу з діапазоном 0 ... 5 В і вихід 12 В.

Система PRO має розширений функціонал для більш зручного монтажу і більш детального налаштування автомобіля на газі.

Модуль OBD задіюється для підключення до OBD автомобіля і зчитування параметрів зі штатних датчиків і бортової системи в цілому. Протоколи, за якими може бути здійснена зв'язок застосовуються в більшості автомобілів, вироблених після 2000 року:

 1. ISO9141;
 2. KWP2000 slow;
 3. KWP2000 fast;
 4. CAN_11bitlD_500kbps;
 5. CAN_29bitlD_500kbps;
 6. CAN_11bitlD_250kbps;
 7. CAN_29bitlD_250kbps.

Підключення до даного адаптера дає можливість більш точно і вчасно зібрати дані, а також внести корекції по створенню паливної суміші. З'являється можливість обнулення зареєстрованих помилок.

Газові форсунки в мінікомплекті

У мінікомплекті доступні до вибору форсунки Hana або Barracuda, ці форсунки відносяться до високошвидкісних і мають хороші робочі показники. Виробляються форсунки в Південній Кореї. На них діє гарантія 1 рік з моменту придбання.

Форсунки Hana зарекомендували себе як якісні та надійні форсунки, поділяються за потужністю (продуктивністю), а також за способом монтажу в планку або одиночний монтаж.

 1. Чорний - це форсунки з жиклером виходу газу 2.1 мм, які обслуговують потужність від 20 до 30 кінських сил на 1 циліндр. Опір електромагнітної котушки 1.9 Ом, час відкриття - 2.0 м.с., а закриття - 1.2 м.с., пропускна здатність - до 75 Нл/хв;
 2. Червоний - це форсунки з жиклером 2.4 мм, які обслуговують потужність від 26 до 39 кінських сил на 1 циліндр. Опір електромагнітної котушки 1.9 Ом, час відкриття - 2.24 м.с., а закриття - 1.2 м.с., пропускна здатність до 90 Нл/хв;
 3. Зелений - це форсунки без каліброваного жиклера з можливістю його встановлення при необхідності зменшення продуктивності форсунки, опір електромагнітної котушки - 1.9 Ом, час відкриття - 2.36 м.с., а закриття - 1.2 м.с., потужність - від 33 до 50 кінських сил на 1 циліндр. Пропускна здатність до 115 Нл/хвилину;
 4. Сині - найпотужніші форсунки з доступних до вибору. Пропускна здатність - до 130 Нл/хв, у форсунок немає можливості встановлення каліброваного жиклера. Опір електромагнітної котушки - 1.3 Ом, час відкриття - 2.2 м.с. час закриття - 1.2 м.с. Обслуговується потужність - від 40 до 60 кінських сил на 1 циліндр.

Спосіб монтажу форсунок можна вибрати:

 • Монтаж в планку - це монтаж форсунок в рампу-розподільник, де всі форсунки встановлюються єдиною конструкцією;
 • Монтаж одиночний - це монтаж форсунок, коли кожна форсунка встановлюється окремо від інших рядом біля колектора впускної системи і з'єднується за допомогою газового рукава з розподільником.

Форсунки Barracuda виробництва польської компанії ALEX SP. Z O.O., мають практично ідентичні характеристиками і конструктивно схожі на форсунки корейського виробництва.

Опір електромагнітної котушки - 1.9 Ом, продуктивність форсунки регулюється за рахунок штуцера виходу газу з форсунки (в стандарті штуцер виходу газу має перетин 1.5 мм) для збільшення прохідного перетину необхідно розсверлити штуцер під необхідний розмір.

Максимальна пропускна здатність форсунки - 115 Нл/хв, аналогічно форсунок Hana зеленого кольору. Обслуговується потужність - до 50 к.с. на 1 циліндр. Час відкриття - 2.0 м.с., а час закриття - 1.2 м.с.

Аналогічно форсунок Hana у форсунок Barracuda є два види монтажу:

 • Одиночний монтаж - кожна форсунка монтується окремо поруч з колектором впускної системи, подача газу в форсунки здійснюється за допомогою розподільника. З'єднуються форсунки з розподільником і зі штуцером у впускному колекторі за допомогою газового рукава 5 мм. Такий спосіб монтажу дуже зручний на автомобілях, де вільне місце під капотом автомобіля обмежена;
 • Монтаж в планку - такий спосіб монтажу більш зручний на автомобілях, де є достатньо вільного місця під капотом, оскільки всі форсунки монтуються в планку і є єдиною конструкцією. Подача газу в рампу виконана під рукав 12 мм, а вихід газу з форсунок з'єднується зі штуцером у впускному колекторі за допомогою газового рукава 5 мм.

Комплект KME підкапотний характеристики:

Електроніка

KME Nevo & KME Nevo Pro

Форсунки в комплекті (на вибір)

Hana & Barracuda

Спосіб монтажу (на вибір)

В планку або одиничні

Редуктор (на вибір)

KME Silver, Stag R-02, Tomasetto Artic, Tomasetto Alaska или OMVL CPR, Tomasetto Nordic

Фильтр тонкого і грубого очищення в комплекті

Є

Гарантія на електроніку

36 місяців

Датчик температури редуктора в комплекті

Є

Тип роз'ємів на газові форсунки

Valtek

Тип роз'ємів на бензинові форсунки

Універсальні

Кількість циліндрів

1 - 4

Сфера застосування

Пропан-бутан

Гарантія на редуктор

12 місяців

Гарантія на форсунки

12 місяців

Вбудований модуль OBD

Немає

Тип двигунів

Стандарт, Turbo, HEMI, Valvetronic

Огляд газових форсунок Hana

Напишіть відгук

Залиште відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Вгору
Кошик

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Кошик
Мапа проїзду

Карта проїзду інтернет магазину гбо LPGTECH UA

(044) 384-13-74
(050) 498-99-89
(097) 929-01-50
(063) 699-91-96
0800 75-08-90
*Безкоштовно зі всіх номерів по Україні
saleslpgtech
office@lpgtech.ua
sales@lpgtech.ua
м. Київ, вул. Святошинська 34 І
Ціна палива
  A-92
  21.97
  A-95
  23.04
  A-95+
  24.62
  ДП
  22.44
  Пропан
  11.98
  Метан
  13.20
Останні статті