Мапа газових заправок України
 
Закрити

Зворотний дзвінок

» 
» 
 » Міні-комплект ГБО STAG-4 Q-Box Basic 4 циліндри (Редуктор на вибір, форсунки Hana, Barracuda, STAG W-03)

Міні-комплект ГБО STAG-4 Q-Box Basic 4 циліндри (Редуктор на вибір, форсунки Hana, Barracuda, STAG W-03)

Немає в наявності
5490.3 грн
Дивитися характеристики цього товару
Дивитися характеристики цього товару
Дивитися характеристики цього товару

Вкажіть кількість:

Код товара:12-1162
Голосів:0

Міні-комплект ГБО 4 покоління STAG Q-Box 4 циліндри - підкапотний комплект газобалонного обладнання 4 покоління для 4-х циліндрових автомобілів інжекторного типу. Служить для встановлення пропан - бутанової системи живлення на автомобіль. Даний комплект популярний у вітчизняного споживача завдяки дуже високій якості комплектуючих і демократичною ціною. Застосовують для встановлення на 4-х циліндрові бензинові двигуни автомобілів. У міні-комплект входить високоякісна електроніка Stag Q-Box, яка має поліпшений 32-х бітний процесор, надійні і перевірені часом редуктори (Томасетто Аляска, Томасетто Артик, Томасетто Нордик, Стаг Р02, Дієго Сільвер або ОМВЛ на вибір) а також газові форсунки, які по праву вважаються одними з кращих на ринку - Hana & Barracuda & STAG (для одиночного монтажу і для монтажу в планці). Все обладнання з міні-комплекту – оригінальне, має офіційну гарантію. Гарантія на редуктор, електроніку і форсунки становить 12 місяців, а на блок 60 місяців. Цей комплект можна застосовувати, як для нового встановлення ГБО на автомобіль, так і для зміни ГБО 2 покоління на 4-е.

Підкапотний комплект ГБО STAG-4 Q-Box купити пропонуємо в такій комплектації:

 1. Електронний блок керування Stag Q-Box;
 2. Датчик тиску, вакууму і температури газу Стаг ПС-04;
 3. Датчик рівня газу (LPG) в балоні (50 кОм);
 4. Комплект проводки (4-х циліндрова) з роз'ємами на газові форсунки і без роз'ємів на бензинові форсунки;
 5. Зумер звуковий Stag;
 6. Перемикач газ-бензин Stag;
 7. Набір для монтажу електроніки (кріплення, хомути, клеми);
 8. Сервісна книжка;
 9. Диск з програмою;
 10. Редуктор газовий Tomasetto AT-09 (Alaska, Artic, Nordic), KME Silver, STAG R02 або OMVL CPR;
 11. Форсунки газові Hana для одиночного монтажу або монтажу в єдиній планці - 4 штуки (колір форсунок на вибір) & Barracuda, в планку або поодинокі - 4 шт., Stag W-03 - 4 шт.;
 12. Розподільник для форсунок Хана 4 циліндри або монтажний набір 4 циліндри метал (в залежності від вибору форсунок);
 13. Штуцери-розпилювачі (в колектор) - 4 штуки;
 14. Датчик температури газового редуктора Stag;
 15. Фільтр тонкого очищення газу 1 вхід - 1 вихід.

Для налаштування системи необхідний спеціальний шнур - інтерфейс. Він пов'язує електронний блок керування з ноутбуком і програмою для регулювання ACStag. Інтерфейси представлені з роз'ємами USB, Com-порт (RS232) і Bluetooth. Встановлення та налаштування системи, слід проводити тільки після проходження спеціального навчання або на спеціалізованій станції технічного обслуговування. Програма для налаштування, драйвер, схеми підключення та докладні інструкції російською мовою доступні для завантаження в безкоштовному доступі.

Переваги:

 • Найкраща робота двигуна на газі завдяки широкому набору інструментів в блоці керування, і форсункам Hana;
 • Просте налаштування і встановлення  дозволить обслуговувати і встановити систему в будь-якому куточку України;
 • Дуже низький відсоток браку;
 • Досить великий асортимент запасних частин і аксесуарів;
 • Непогана ціна в порівнянні з конкурентами;
 • 4-х річна гарантія на електроніку;
 • Оптимальна витрата газу;
 • Дуже широкий діапазон застосування комплекту.

Інжекторна система

Даний комплект включає в себе нову розробку від AC Spółka Akcyjna - Stag-4 QBOX. Дана система просто наповнена інноваційними функціями, поєднуючи в собі все найнеобхідніше з попередників. Призначена для використання в 4-х циліндрових бензинових двигунах. Має роз'єми Valtek на газові форсунки, але немає роз'ємів для підключення бензинових форсунок. Датчик тиску - PS-04, з функцією вимірювання температури газу. Рівень газу в балоні можна виводити в салон за допомогою двоконтактного  датчика WPG-4. Опір датчика - 50 кОм. Перемикач виду палива зі світлодіодами для відображення режиму роботи і залишку газу в салоні. Звуковий зумер в комплекті поставки. Гарантія на блок - 5 років з моменту придбання!

Форсунки

Міні-комплект включає в себе газові форсунки Hana - одне з кращих рішень на ринку ГБО. Сприяють оптимальній витраті газу і динаміці автомобіля. Для найбільш точного підбору існує чотири види форсунок, які відрізняють по потужності:

 1. Серія Black "C" - найменш потужні форсунки. Діапазон застосування - від 20 до 30 кінських сил на один циліндр. Латунний штуцер виходу газу дозволяє збільшити прохідний отвір до рівня зелених (33-50 к.с. на циліндр);
 2. Серія Red "B" - одні з найпопулярніших. Потужність - від 26 до 39 кінських сил. Має латунний штуцер виходу газу, викрутивши який, можна збільшити потужність до показників  33 - 50 к.с .;
 3. Серія Green "A" - потужні форсунки, з показниками застосування від 33 до 50 кінських сил на циліндр. Має різьблення під латунні штуцера, завдяки яким можна зменшити потужність до рівня серії Black і Red;
 4. Серія Blue "AA" - найпотужніші з представлених. Діапазон застосування - від 40 до 60 к.с. Мають опір 1,3 Ом, тоді як всі попередні володіють опором 1,9 Ом. Не мають різьблення під латунні штуцера.

За типом монтажу доступні на вибір форсунки для одиночного монтажу і для встановлення в єдиній металевій  рампі форсунок 4 циліндри. Гарантія на всі форсунки становить 12 місяців. Виробник - Hana (Південна Корея).

Форсунки Barracuda виробляє польська компанія ALEX SP.Z.O.O. Є аналогом корейських форсунок Hana, володіють також відмінними робочими характеристиками та тривалим терміном служби. Точні, сприяють гарним показникам витрат газу та динаміки авто на газовому паливі.

Ви можете обрати два типи монтажу форсунок в залежності від уподобань:

 • Окремий монтаж. При такому встановленні форсунки монтують окремо один від одного. Їх з'єднання проводиться за допомогою розподільника. До нього підводять газ від редуктора за допомогою рукава 12 мм, а далі, за допомогою 5-ти мм шлангу газ подається на форсунки. Так монтаж вважається досить ефективним, адже форсунки встановлюються досить близько до впускного колектору;
 • Встановлення в єдиній планці. У такому випадку форсунки монтуються по типу рампи в єдиному наборі з одним підведенням газу діаметром 12 мм. Чотири виходи під 5-ти мм шланг. Такий тип встановлення вважається досить простим та при правильному монтажі досить ефективним.

Термін гарантії - 24 місяці з моменту придбання.

Форсунки STAG W-03 також відносяться до преміум сегменту газових автомобільних форсунок. З моменту появи відразу завоювали довіру вітчизняного споживача за рахунок поєднання прекрасної якості роботи в співвідношенні з демократичною ціною.

 • Опір котушок - 1,9 Ом;
 • Вхід газу в розподільник - 12 мм;
 • Вхід газу в форсунки - 6 мм;
 • Швидкість відкриття - 2,0 м.с.;
 • Швидкість закриття - 1,0 м.с.;
 • Максимальна потужність - 45 к.с. або 33 кВт на один циліндр;

У комплектацію входитиме 4 форсунки одиночного типу монтажу з розподільником і необхідним кріпленням. Виробник - A.C. Spolka Akcyjna (Польща). Термін гарантійного обслуговування складає 12 місяців.

Редуктор газовий

У міні-комплект газобалонного обладнання можна на вибір підібрати 5 видів редукторів. Вони всі відрізняються за діапазоном застосування. Це дозволить обрати найбільш оптимальний варіант для свого автомобіля. Серед них:

 1. Tomasetto Alaska - представник серії АТ-09. Це серія пропанових редукторів 4 покоління з вбудованим фільтром грубої очистки на вході. Потужність редуктора до 123 кінських сил. Має вхід газу під мідну або термопластикову 6 мм. Різьба - М10х1. Вихід газу - під 12 мм газовий шланг. Штуцери на тосол - 16 мм. Гарантія на редуктор становить 12 місяців.
 2. AC R02. З вбудованим фільтром і датчиком температури. Потужність до 100 кВт або до 136 кінських сил;
 3. OMVL CPR - потужний і недорогий редуктор. До 190 кінських сил. Параметри входу, виходу газу, підведення охолоджуючої рідини аналогічні з параметрами Томасетто Аляска. Також має гарантію 12 місяців.
 4. Tomasetto Artic - редуктор серії АТ-09. Більш потужний, ніж Аляска. Слугує  для автомобілів з потужністю від 120 до 160 кінських сил. Вхід газу під 8 мм трубку. Різьблення – М12х1. Вихід газу і штуцери для підігріву - 12 і 16 мм відповідно. Гарантія 1 рік.
 5. Diego Silver - найпотужніший редуктор з тих, які представлені на вибір в комплекті (205-219 кінських сил). Може похвалитися в комплекті поставки електромагнітним клапаном газу OMB . Параметри виходу газу, входу газу і штуцерів на тосол аналогічні з Томасетто Артик. Офіційна гарантія на редуктор - 12 місяців.
 6. Tomasetto Nordic володіє показником потужності до 170 кінських сил, до 125 кіловат. Виробник - відомий завод в Італії Tomasetto Achille SPA. Термін гарантії - 1 рік. Підключення тосолу - 16 мм. Для виведення газу з редуктора використовують рукав 12 мм, вхід газу - D6 M10x1.

Фільтр

Має 1 вхід і 1 вихід під рукав 12 мм. Виробник - FILGAZ (Польща). Фільтруючий елемент - папір. Фільтр призначений для одноразового використання, періодичність зміни - кожні 8 - 10 тисяч кілометрів. Корпус пластик.

Датчик температури газового редуктора

Stag 2,2 кОм. Два контакти, може працювати з усіма редукторами, які є на вибір в комплекті поставки.

Комплект Stag-4 Q-Box характеристики:

Вид палива

Пропан-бутан

Покоління газобалонного обладнання

4-е

Для автомобілів

Інжекторного типу

Двигуни

Турбо і стандарт

Кількість циліндрів

1-4

Гарантія

5 років на блок, 1 рік на електроніку, 1 рік на форсунки і редуктор

Інжекторна система

Stag-4 Q-BOX

Редуктор (на вибір)

Tomasetto Alaska/Artic/Nordic/OMVL CPR/Diego Silver/AC R02

Форсунки (колір і тип монтажу на вибір)

Barracuda в планку/Barracuda поодинокі/Hana Single/Hana в планку/STAG W-03

Блок керування

Пластмасовий

Датчик рівня

Двоконтактний 50 кОм

Перемикач виду палива

Stag LED-300

Датчик тиску, вакууму і температури газу

Stag PS-04

Фільтр парової фази

Filgaz (пластик)

Роз'єм на бензинові форсунки

Europa/Bosch

Роз'єм на газові форсунки

Valtek

Програма налаштування

AcStag

Коротка інструкція по встановленню ГБО STAG

Огляд газових форсунок Hana

Огляд редукторів Tomasetto AT-07, AT-09, AT-04, AT-12

Напишіть відгук

Залиште відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку
Гость 2019-10-04 14:08:44

Подскажите пожалуйста, редуктор Tomasetto Arctic и форсунки Barracuda BA1500 будет нормально работать с Honda cr-v 1998 (128 лс)?

Павел 2015-03-08 19:10:07

Исправьте название.

admin 2015-03-10 08:39:24
Исправили. Приносим извинения, сайт был взломан. Спасибо за сигнал!

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору
Кошик

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Кошик
Мапа проїзду

Карта проїзду інтернет магазину гбо LPGTECH UA

(044) 384-13-74
(050) 498-99-89
(097) 929-01-50
(063) 699-91-96
0800 75-08-90
*Безкоштовно зі всіх номерів по Україні
saleslpgtech
office@lpgtech.ua
sales@lpgtech.ua
м. Київ, вул. Святошинська 34 І
Ціна палива
  A-92
  20.82
  A-95
  21.85
  A-95+
  23.33
  ДП
  21.28
  Пропан
  10.01
  Метан
  12.54
Останні статті