• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Matrix ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Matrix ГБО

  Комплектуючі для систем ГБО Matrix

  Італійська компанія Matrix Mechatronics є одним з лідерів у виробництві газобалонного обладнання найвищої якості. Фільтри, вироблені європейським концерном, користуються підвищеною популярністю як серед фахівців, так і серед рядових користувачів автомобільного ГБО. Компанія активно розвивається з 2005 року, встигнувши завоювати престижне місце в ряду світових виробників ГБО.

  Ремкомплекти ГБО Matrix за низькими цінами

  ГБО  Matrix постійно викликає найпозитивніші відгуки. Це, безумовно, пов'язано з тим, що продукція компанії поєднує в собі вже традиційну преміальну італійську якість і втілення найсучасніших технічних ідей. У компанії працюють талановиті інженери, що постійно впроваджують власні розробки у виробництво.

  Купити ГБО Matrix з доставкою по Україні

  Газобалонне обладнання Matrix представлено в широкому асортименті, що дозволяє задіяти в газобалонній системі автомобіля безліч якісних і надійних компонентів. Підвищені вимоги до безпеки комплектуючих, багатоступенева перевірка деталей під час виробництва та дотримання новітніх технологій роблять продукцію італійської компанії однією з найперспективніших і затребуваних.

  Вгору