Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Landi

  Купити газобалонне обладнання ГБО Landi: комплектуючі, інструкції, програми - недорого з доставкою по Україні
  ГБО Італія

  Італійська торгова марка Landi заслужила довіру споживачів завдяки високій якості своєї продукції і відповідальному ставленню до процесу виробництва кожної деталі. Європейський бренд користується заслуженою популярністю. Комплектуючі виготовляються з найкращих матеріалів і за новими розробками, попередньо перевіреним в процессі численних тестів.

  Газобалонне обладнання Landi включає в себе фільтруючі елементи, що ефективно очищають газову суміш від забруднюючих її домішок. Використання подібних фільтрів дозволяє захистити редуктор від забруднення і тим самим продовжити термін його служби. Тому купити комплектуючі від Landi означає оснастити свій автомобіль високоякісними елементами газової системи.

  Програми Landi, що завжди можна завантажити з мережі, допомагають оптимально налаштувати обладнання, підвищивши ефективність його експлуатації. Торгова марка прагне зробити використання своїх комплектуючих максимально простим для фахівців і для автолюбителів. Бути максимально якісною і зручною в експлуатації – таке кредо продукції Landi.

  Вгору