Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  GFI

  Купити газобалонне обладнання ГБО GFI 4 покоління недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  Газобалонне обладнання GFI

  GFI є торговою маркою, що належить M.T.M. S.r.l., італійській компанії і світовому лідеру в розробці, виробництві і збуті компонентів газобалонних систем для автомобілів LPG і CNG.

  GFI з'явилася як приватна компанія в 1993 році в місті Кітченер, Онтаріо, Канада, яка виробляла різні компоненти високого тиску для автомобільних і промислових ринків СПГ по всьому світу. Після семи років швидкого зростання GFI була придбана корпорацією Teleflex і почала існувати під брендом TeleflexGFI.

  У 2002 році GFI і газове обладнання бренду приїхали в Європу за рахунок придбання AG AutoGas в Нідерландах. Це відбулося незабаром після придбання Koltec Necam в 2003 році, ще однієї провідної голландської компанії, яка бере участь в проектуванні, виготовленні та постачанні систем управління двигуном для двох видів пального (LPG і CNG). У наступні роки (2003-2009) GFI продовжують рости і розширювати свою присутність на ринку під керівництвом корпорації Teleflex.

  Компанія співпрацює з Ford Motor Company, Volvo Car Corporation, GM (Vauxhall) і Renault. Імпортери транспортних засобів в різних європейських країнах також визнали передові можливості продуктів GFI. Це призвело до контрактів на поставку для Subaru, Mazda, Peugeot, Citroen, Mitsubishi, Hyundai, Chevrolet, Lada і Suzuki.

  У 2009 році бренд GFI був придбаний компанією System Solutions Group, а в 2011 році управління компанією було переведено в штаб-квартиру MTM SRL в Кераско, Італія.

  GFI продовжує пропонувати широкий спектр компонентів систем на альтернативних видах пального, сертифіковані комплекти і послуги, і GFI продовжує надавати виробникам оригінального обладнання (OEM), дистриб'юторам і установникам багатий портфель рішень – від концепції інтеграції газобалонних систем в транспортних засобах до їх складання.

  Газобалонне обладнання GFI, в якості складової частини сімейства MTM Srl, тепер є членом одного з найбільших світових постачальників обладнання LPG і CNG для автомобільного ринку.

  Купити ГБО GFI ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете газові форсунки GFI, редуктор GFI та інші деталі газобалонної системи автомобіля.

  Вгору