• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Японія

  Японське ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Японія – одна з найрозвиненіших країн світу, яка створює досконалу комп'ютерну та автомобільну техніку. Логотип Made in Japan сприймається як знак якості у всьому світі. Немає жодних сумнівів, що і японське ГБО створюється відповідно до світових стандартів якості та на основі інноваційних розробок.

  Найкращі виробники ГБО в Японії

  Одним із найвідоміших у нас виробників ГБО є компанія Keihin. Це впливовий на світовому ринку виробник паливних систем, що існують на ринку 1956 року. В Україні часто можна зустріти форсунки Keihin, відмінною рисою яких є лінійність та максимальна точність дозування. Звичайно, вони мають високу ціну, однак така вартість неперевершеної якості. Вони не змінюють своїх характеристик під впливом високих температур. Їхній ресурс розрахований на 200 тисяч кілометрів.

  Keihin активно співпрацює з іншими виробниками комплектів ГБО, наприклад, спільно з голландською компанією Prins була випущена система VSI-LPG, інтегрована в бортовий комп'ютер і таким чином, що не вимагає емулятор.

  Купити японське ГБО можна за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо тільки якісне, оригінальне обладнання від найкращих виробників за найприємнішими цінами. Телефонуйте нам з будь-яких питань – наші менеджери допоможуть вам з вибором та оформленням замовлення.

  Вгору