• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  EKC ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду EKC ГБО

  Каталог гбо обладнання EKC

  EKC Industries - провідний виробник балонів для стисненого природного газу на Близькому Сході. Підприємство засноване в 1978 році, в ОАЕ. На сьогоднішній день продукція ЄКР є одним з кращих виробників балонів для метану в світі, має всю необхідну сертифікацію: ISO, EN, IS, BS.

  Інтернет - магазин гбо lpgtech.ua пропонує наступну продукцію EKC:

  • Балон метан CNG EKC 65 літрів

  Купити балони EKC для ГБО в Україні

  EKC INDUSTRIES є підрозділом відомої компанії Everest Kanto Cylinder Limited (Індія). Заснована в 1978 році, EKC постійно росла і стала піонером у розробці і виробництві промислових і CNG-балонів. Компанія випустила вже більше півтора мільйона промислових газових балонів і триста тисяч автомобільних.

  Запчастини та комплектуючі до систем ГБО EKC

  Газове обладнання EKC випускається на трьох заводах, що знаходяться в Азії та на Близькому Сході. Є лідером на внутрішньому і одним з активних учасників міжнародного ринку. Новий завод в Jebel Ali Free Zone в Дубаї був побудований за останнім словом техніки. Введення нових виробничих потужностей дозволить задовольнити постійно зростаючий попит на газові балони, які використовуються в різних цілях.

  Сьогодні EKC поставляє найширший асортимент балонів для промислових і медичних газів, устаткування пожежогасіння та для автомобілів. EKC розробляє деталі для експлуатації та обслуговування своїх балонів, виконуючи кожну з них з усією ретельністю. Продукція компанії стає все більш популярною у всьому світі. Дотримуючись вигідної цінової політики, фірма постійно розширює кількість випущених балонів і комплектуючих.

  Вгору