• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  AGIS ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду AGIS ГБО

  Програмне забезпечення ПЗ AGIS (agis гбо програма).

  Тут представлені програми:

  • Програма Agis OBD PO;
  • Програма Agis OBD CAN;
  • Програма Agis;

  Файли для скачування:

  Газобалонне обладнання AGIS

  Продукція італійської компанії AGIS викликає виключно хороші відгуки, оскільки виробник зробив ставку на впровадження найсучасніших технологій і не помилився. Продукцію компанії відрізняє високотехнологічність і підвищена функціональність. Це пристрої завтрашнього дня, що стають доступними вже сьогодні.

  Купити гбо обладнання AGIS

  Agis OBD-CAN – це абсолютно новий і поки єдиний в своєму роді командо-контролер послідовного упорскування газової суміші, що має можливість комунікації (обміну даними) через цифрову послідовну магістраль CAN (шину). Пристрій в режимі реального часу проводить постійний моніторинг та автоматично коригує систему до рівня, необхідного за стандартом Євро-5 з допустимого викиду вихлопних газів.

  AGIS газове обладнання в Україні

  Газобалонне обладнання AGIS – це обладнання нового покоління. Повністю новий процесор і унікальне програмне забезпечення дозволило створити найбільш ефективну систему управління LPG. Контролер має опцію діагностики OBD ECU бортового комп'ютера, що керує режимом роботи з бензиновим пальним. Це по-справжньому нове слово в розвитку газових систем.

  Вгору