Габаритні розміри:
- Висота - 60 мм;
- Посадочний зовнішній діаметр (1) - 70 мм;
- Посадочний зовнішній діаметр з (2) - 70 мм;
- Внутрішній діаметр змішуючого дифузору - 32 мм.
Це універсальний міксер, який встановлюють в розрізі гофри. При цьому його затискають по обидва боки хомутами. Застосовують під гофру з внутрішнім діаметром 70 мм. Має гумове кільце завдяки чому відбувається стравлювання газо-повітряної суміші з підвищеним тиском і антихлопкову лопатку.
Також є штуцер для підведення газу. Він може бути виконаний в двох варіантах:
- Прямий алюмінієвий діаметром 16 мм;
- Кутовий пластиковий із зовнішнім діаметром також 16 мм.
Артикул в заводському каталозі - 300-087. Виробник пристрою - польська компанія FPH RYBACKI. Оскільки монтується на ділянці газобалонної системи, де немає високого тиску, то змішувач в гофру можна застосовувати як на метані, так і на пропан-бутані. Використовується для автомобілів з карбюратором, моноінжектором, механічним інжектором та інжектором. Покоління ГБО - 1-е, 2-е та 3-е.
Змішувач газу - механічний пристрій, що працює як горловина. Призначений він для того, щоб змішувати газ з повітрям та подавати паливну суміш до двигуна автомобіля.